Motoryat

Ibiza’daki Pershing Yat Teras

0

Deniz manzaralarına sahip gizemli bir kokteyl barda Pershing heyecanının tadını çıkarın.

Benzersiz ve eşsiz Pershing heyecanı, denizin hızlıca dalgalanması gibi, her seferinde kendilerine inanılmaz adrenalin patlamalarını yaşatarak, tüm dünya çapında olmak üzere, sahiplerinin kalplerini kazanmıştı. Bu özel heyecan şimdi de Sant Josep de sa Talaia, Ibiza’da olmak üzere karaya da damgasını vurdu.

Büyüleyici kayalık ada Es Vedrâ’nın mükemmel manzaralarına sahip uçurumun zirvesinde övünç kaynağı olan Pershing Yacht Terrace nefesinizi kesecek. Ibiza’daki beş-yıldızlı 7Pines Resort gibidünyadaki hiçbir yer lüksün merkezindeki kokteyl bar ile karşılaştırılamaz. 186 süit, 1,500 m2 spa ve 13 özel havuzuyla, her bir misafire özel ve eşsiz bir Ibiza deneyimi sunuyor.

Pershing Yacht Terrace, yelpazeyi eşsiz yapan stil ve değerleri yansıtmak üzere Pershing mimarları ve tasarımcıları tarafından oluşturulan dünyadaki ilk lonca. Pershing ve 7Pines, gün boyunca dinlenmek ve akşam da güneşin batışını seyretmek için ideal bir yer olan bu büyüleyici yerde eğlence ve arınmayı kaynaştırmak için birlikte çalıştı. 7Pines harikalarını geçtikten sonra ise, misafirlerin denize karşı bir yarış yapma heyecanını yaşamalarına veya bir Pershing 74, Pershing 5X veya Pershing 9X güvertesinde olmak üzere romantik bir akşam yemeğinin cazibesini deneyimlemelerine olanak tanıyan bir yat charter hizmeti bulunuyor.

Ayrıntılı bilgi için; http://denturyat.com

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat