Etkinlik & FuarVideo

Elektrikli balıkçı kanosu Dorado CNR Avrasya Boat Show Denizde’de tanıtılıyor

0

Feelfree’nin en yeni ve bol ödüllü elektirik motorlu, pedallı Dorado modeli, başka hiçbir kanoda bulunmayan tam entegre Led Navigasyon ve kokpit aydınlatma gibi birçok özelliği birarada sunuyor.

Gün doğmadan suya açılan ve gün batımından sonra bile avına devam eden tutkulu sportif balıkçılar için tasarlanan Dorado Kano Balıkçılığında teknolojinin yeni yüzü olmaya aday bir model.

Feelfree tasarım ekibi Dorado’yu tasarlarken stabilite,takip ve yenilikçi cathedral tri-hull birleşik gövde teknolojisi sayesinde elde edilen itiş gücüne odaklandı.

Sportif balıkçıların ihtiyaçları düşünülerek oluşturulan açık platform güverte; genişliğini, balıkçılık ekipmanlarına uyumunu ve kolay ulaşılabilirliğini Feelfree’nin sınırsız donanım opsiyonu sunan Uni-track sistemine borçlu. Güvertede bulunan ayarlanabilir Gravity koltuk ve yüksek sırt desteği kürek çekmeyi ve pedal çevirmeyi keyif haline dönüştürürken tam kontrol sağlayan 8 Ball dümen sistemi, kuyrukta bulunan yeke sistemi ile birlikte kanonun manevra kabiliyetini artırmakta.

Feelfree kanolarında bulunan taşıma tekerleği, sağlam kalıp tutamaçlar gibi diğer patentli konfor özellikleri de Dorado’da standart olarak bulunuyor.

Bunların yanısıra dört adet gömme kamış yuvası ve bunlara entegre kamış tutamaçları, AUX çıkışlı ( 12 v akü gerektirir) entegre kablolu gömme akü kutusu, başta ve kıçta ahtapot kordonlu büyük saklama alanları, elektronikler ve balık bulucu için konsol, balıkbulucu aynası için ayarlanabilir ayak, güçlendirilmiş ayakta durma platform; güverte kamış saklama alanı; ayakta durmayı kolaylaştıran kayış ve iki adet bardak tutucu, Dorado’yu bir kano sportif balıkçı rüyası haline getiriryor.

Dorado standart olarak, pedal ve kano tahrik pompası sisteminin devrimi sayılabilecek Feelfree overdrive sistemi ile hız, kullanım kolaylığı ve adaptasyon kabiliyeti vaad ediyor.

Özellikler

Uzunluk: 394 cm

Genişlik: 94 cm

Ağırlık: 56 kg

Kapasite: 204 kg

Teknik Donanım

·Overdrive pedal sistemi.
·Pedallı modellerde Fellfree’ ye özel tornistan sistemi.
·Yükseklik ayarlı ergonomik koltuk.
·4 adet kamış yuvası.
·Ön saklama ünitesi.
·Ayakta durmayı kolaylaştıran kayış.
·Güçlendirilmiş ayakta durma platformu.
·Aksesuar rayları.
·USB çıkışlı, 12V prizli kabloları hazır akü kutusu.
·İskele, sancak, kıç taraf silyon lambaları.
·Gerdirme lastikleri.
·Gider tıpası.
·Taşımaya yardımcı patentli sabit arka tekerlek.
·Koltuk kenar saklama alanları.
·El dümeni.
·Yeke sistemi.
·Elektrikli motor ünitesi ( opsiyonel ).

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar