Türkiye’nin yenilikçi denizcilik sitesi olarak yayın hayatına başlayan SailingTürkiye.com, kısa sürede binlerce ziyaretçinin uğrak yeri oldu. Deniz ve tekneler hakkında her şeyi bulabileceğiniz bu yayın; tekne sahipleri, tekne almayı düşünenler, kiralama yöntemiyle denizcilik deneyimini yaşamak isteyenler ve deniz kültürüne ilgi duyan herkes için en güncel ve özel içerikleri sunuyor.

Yerli ve yabancı fuarlar, motorlu ve yelkenli tekneler, yatlar, gezi rotaları ve öneriler, denizdeki yeme-içme mekanları, konaklama ve bağlama yerleri, renkli ve öğretici videolar, denizcilikle ilgili her türlü rehber, ürün incelemesi ve denizcilik ipuçları SailingTürkiye.com sayfalarında her gün deniz dostlarıyla buluşuyor.

Her dakikanın değerli olduğu günümüzde en doğru ve kaliteli haberleri, okuyucularına en hızlı şekilde ulaşmayı hedefleyen SailingTürkiye.com, uzman içerik ekibi ve denizciliğe yıllarını vermiş danışman kadrosunun birikimini sizlerle buluşturmayı amaçlıyor.

Her türlü sorunuz, içerik işbirliği ve proje öneriniz, reklam çalışması ve basın daveti için bizimle kolayca iletişime geçmek için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.