Haberler

St Thomas transfer ağını iki marina ile genişletmeyi onayladı

0

ABD Virgin Adaları Kıyı Bölgesi Yönetim Komitesi (CZM), video konferansla bir araya gelerek, tesislerin COVID-19 pandemisinin etkisinden kurtulmasını amaçlayan bir çift marina planını onayladı.

CZM, ek rıhtım alanı yapımı, tuvalet tesislerinin ve bir konut binasının inşası ve mevcut bir binanın yıkılması ve yeraltı depolama tanklarının kaldırılması için adanın güney ucundaki Tropical Marine Inc’e yetki verdi.

İkinci olarak ise CZM üyeleri iflastan ortaya çıkmaya çalışan Red Hook’ta bir marina için çalışma iznini sağladı.

Go Fast Charters, uzun bir süre bu tesisi işletti. İşletme izni, yeni sahipler aranırken alacaklılar arasında devredilecek.

St Thomas Source’a göre şu anda kreditörler için “değeri en üst düzeye çıkarmak” için marinayı yöneten Jim Anderson, komisyonculara marinanın faaliyet gösterdiğini ve turizm endüstrisinin COVID-19’un kapatılmasından önce “iyi gittiğini” söyledi.

Komiserler, yat limanının adada olan değerini kabul etti ve onayladı. CZM başkanı Winston Adams, ilgili her iki taraf hakkında araştırmalarını ve sorularını tamamladı ve her iki başvuru da oybirliğiyle CZM tarafından onaylandı.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Haberler