Motoryat

Sualtı keşfini sevenler, bu yeni 17 metrelik Cruiser sizin için yapıldı

0

Suda yaşamaktan keyif alıyorsanız, sizi eğlendirmek için standart yat oyuncaklarından daha fazlası gerekecek ve karşınızda yeni Dutch Craft 56 tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır.

Pratik olarak yüzen bir tema parkı olan bu 17 metrelik motorlu tekne, 16 tüplü set, altı SeaBobs, sekiz kürek, iki jet ski, 17 metrelik bir ihale veya hatta bir mini denizaltı sığdırabiliyor. Tüm bunlar, sınıftaki en büyüklerden birini temsil eden büyük boyutlu arka platform (ve 8 metrelik depolama dolabı) sayesinde gerçekleşiyor.

Dutch Craft 2019

“Dalış adanmışları için mükemmel yat” olarak tanımlanan tekneye, ağır scuba ekipmanlarını sudan kaldırmanıza yardımcı olacak gizli bir davit vinci ve boş tankları doldurmak ve tutmak için dahili Bauer junior tüplü kompresör takılabiliyor ve böylelikle kesintisiz sürekli dalış yapabiliyorsunuz.

Dutch Craft 2019

Bunların haricinde DC56, beş yıldızlı olanakların tümünü sunuyor. Geniş açık güverte alanları, şarap soğutucuya sahip iyi donanımlı bir mutfak ve denizde rahatlamanıza yardımcı olacak lüks yaşam alanlarına sahip. Teknede toplam 36 konuk için yer bulunuyor ve sekiz kişi dört kabin boyunca konaklayabiliyor. Yat iki farklı düzende (“kabin” ve “açık”) olarak sunulmakta, böylece iklime uyacak şekilde tekneyi özelleştirebiliyorsunuz.

Dutch Craft 2019

Tekne motor gücü kaynağı olarak ikiz Volvo Penta IPS 600 veya 950 ile uyumlu. Üst seçenek, 40 deniz milinden fazla bir maksimum hız ve 840 deniz miline kadar bir aralık sunuyor. Bu sizi sığ sulara ve ulaşılması zor mercan resiflerine götürecek su jeti sürücülerinde John Deere ticari özellikli motorları da tercih edebilme imkanı veriyor. Seyir sırasında, yüksek performanslı kompozit gövde sayesinde türbülans miktarı minimumda tutulabiliyor.

Dutch Craft 2019

Dutch Craft’ın sahibi ve kurucusu Sietse Koopmans yaptığı basın açıklamasında “DC56, dünyayı mümkün olan her açıdan keşfetmek isteyen gerçek kaşifler için mükemmel bir tekne” dedi.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat