Motoryat

Özel yapım 33 metrelik katamaran sekiz yıldır yeni sahibini arıyor

0

Alman tersanesi Hage & Knapp’ın özel yapım 32,7 metrelik katamaranı, küresel salgın nedeniyle uzun süren gecikmelerin ardından inşaata devam etmeye hazır.

Proje, Bosgraaf Yacht Design’ın çizim tahtalarından geliyor ve şu anda Denison Yachting ile satışa sunuluyor.

Katamaran, ailesiyle birlikte dünyanın çevresini dolaşmak ve kuzey ve güney kutup bölgelerini keşfetmek isteyen “bilgili bir denizci” tarafından görevlendirildi. İnşaat 2016 yılında Almanya’nın Mannheim kentinde başladı ve 2017’de ana motorlar, jeneratörler, baş pervanesi ve ek mühendislik bileşenleri kuruldu.

Bu noktadan sonra çalışmalar yavaşladı ve daha sonra küresel salgın nedeniyle tamamen durduruldu.

Broker, “Müşteri projeyi şimdi satmanın en iyisi olduğuna karar verdi, böylece yeni bir sahip mevcut tasarım ekibiyle çalışabilir veya projeyi kendi tercihlerine göre tamamlamak için yeni bir tasarım ekibi getirebilir” dedi.

Yatta konaklama, ön ana kabin seçeneği de dahil olmak üzere dört ila beş kabin düzenindedir. Yatın “geniş iç hacmi”, geniş misafir ve mürettebat alanlarına ve geniş depolama alanına olanak tanıyarak, inşaatın bu noktasında iç mekanlar tamamen özelleştirilebilir.

Potansiyel alıcılar katamaranı şimdi suya indirme ve kendi seçtikleri bir tersaneye teslim etme seçeneğine sahip olacak.

Proje şu anda 2.450.000 € istiyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat