AksesuarVideo

1st Mate denize düşünce uyarı veren alarmlı tekne güvenlik sistemi geliştirdi

0

1st Mate Deniz Güvenliği ve Güvenlik Sistemi, denize düşme uyarıları, tehlike mesajları ve hırsızlık caydırıcı işlevselliği ile teknede güvenlik sağlıyor. Giyilebilir foblar, bir motor göbeği ve mobil cihazınız arasındaki kablosuz iletişimi kullanan 1st Mate sistemi, tekne güvenliğini rahatlıkla birleştirirken, geleneksel mekanik acil durdurma düğmesi ve kordonuna güvenli bir alternatif sağlar.

1st Mate nedir?

1st Mate, aşağıdakiler dahil olmak üzere güvenlik uyarıları ve tekne güvenliği sağlayan akıllı bir hub, giyilebilir cihaz ve mobil uygulamadır:

  • Denize adam düştü izleme ve uyarılar
  • Tehlike mesajı yeteneği
  • Hırsızlık engelleme işlevi (TDS)

1st Mate, tekne kaptanı ve yedi yolcuya kadar giyilebilir fob kullanır. Bu giyilebilir cihazlar bir mobil cihaza bağlanır ve kaptanın denize düşmesi durumunda motorun / motorların durmasını, bir alarmın çalmasını ve geminin tahrik sistemiyle doğrudan entegrasyon sayesinde 1. Mate mobil uygulaması aracılığıyla uyarıların gönderilmesini sağlar. Kaptan için 1st Mate, geleneksel mekanik acil durdurma anahtarı ve kordonu her zaman takılabilen kullanışlı bir kablosuz fob ile değiştirir.

Benzer şekilde, bir yolcu denize düşerse, kaptan uyarılacak ve uygulama aracılığıyla yolcunun GPS konumu veriliyor.

1st Mate Nasıl Çalışır?

  • Fob suya daldırıldığında motor (lar) durur
  • Tekne göbeğinden ve mobil cihaz uygulamasından sesli alarm
  • Uygulamada ve çok işlevli tekne ekranlarında GPS ile işaretlenen konum (varsa)
  • Mobil uygulamaya ve bağlı yolcuların giyilebilir cihazlarına gönderilen uyarılar
  • Bağlı yolcuların mobil uygulamasında kaptanın denize düştüğü konuma nasıl geri dönüleceğine dair talimatlar

Hırsızlık önleme sistemi (TDS), yetkisiz kullanımı önlemek için motorlarınızı kilitler. Direksiyona geri dönmeye hazır olduğunuzda, motorunuzun / motorlarınızın kilidi kaptanın giyilebilir cihazının yakınlığıyla veya 1st Mate mobil uygulaması kullanılarak kolayca açılabilir. Mercury SmartCraft Motorları için 1st Mate Deniz Güvenliği ve Güvenlik Sisteminde ek TDS işlevleri mevcut.

Tehlike Mesajı

Bir tekne kaptanı (kaptanın fobunu takan sürücü) denize düşerse ve tekneye geri dönemezse veya yolcular tekneyi kaptana geri dönemezse, 1. Kaptan acil durum irtibatınıza bir tehlike mesajı gönderiyor. Geri sayım sayacının süresi dolduktan veya yardım talebi yapıldıktan sonra tehlike mesajı gönderiliyor. Bu mesaj “denize adam düştü” olayının yerini, başlığını, tarihini ve saatini içeriyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Aksesuar