Etkinlik & FuarVideoYelken

X-Yachts 2023 Gold Cup kayıtları başladı

0

Sailing Aarhus ve X-Yachts, 17 – 20 Ağustos 2023 tarihleri arasında Aarhus Uluslararası Yelken Merkezinde düzenlenen bu yılki X-Yachts Gold Cup için tüm X-Yachts sahiplerini Aarhus’a davet etmekten bir kez daha memnuniyet duyuyor.

Yaklaşık 100 Danimarka yapımı X-Yachts teknesi, 2021’de X-Yachts Altın Kupası’nı kıyıda çok sayıda yarış, eğlence ve sosyal aktivite ile kutlarken Aarhus’ta kervana katıldı, cumartesi tekne yarışı yemeği ve fantastik bir etkinliğin net bir vurgusu olarak Bruce Springsteen saygı duruşunda bulundu. Bu yıl X-Yachts tekneleri, Aarhus’un tam merkezine yakın Aarhus Yat Limanı’nda bir kez daha parlamaya hazır durumda.

Sailing Aarhus CEO’su Jon Koch Hansen yaptığı açıklamada; “X-Yachts Gold Cup’ı tekrar Aarhus’ta karşılamayı sabırsızlıkla bekliyoruz. En son 2021’de X-Yachts ve ekibiyle harika bir işbirliğimiz oldu.” dedi. “Bu yıl bu ortaklığı güçlendirmeye devam edeceğiz. 2021 etkinliğinin COVID-19’dan etkilendiğini ancak bu kez şimdiye kadar görülen en büyük yelken partisini vermemizi engelleyecek hiçbir şey olmayacak.” diye ekledi.

Sailing Aarhus ve X-Yachts, Ağustos 2023’te yaklaşık 1000 denizcinin partiye katılmasını bekliyor. Kayıtlar şimdi açık!

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar