Haberler

ABD’li tekne üreticisi Correct Craft, hastaneler için yüz maskeleri üretmek için üretim şeklini değiştirdi

0

Correct Craft, Florida ve California’daki tesislerini bölgesel sağlık tesisleri ve belediyeler için kişisel koruyucu ekipman üretmek için kullanıyor.

Üst düzey Nautique deniz araçları serisi de dahil olmak üzere birçok tekne ve motor markasının üreticisi olan Correct Craft, üretim ekibi üyelerini Orlando, Florida ve Modesto, Kaliforniya tesislerinde Covid-19 çalışmalarında görevlendirdi. Tekne üreticisi bölgesel hastaneler ve diğer tesisler için tıbbi sınıf yüz maskeleri ve plastik yüz kalkanları üretiyor.

Correct Craft CEO’su Bill Yeargin, “Tekne üretimini geçici olarak askıya aldık ve bu kaynaklardan bazılarını Covid-19 çalışması için kullanıyoruz” dedi. “ El işçiliği ekibimiz bu küresel salgın sırasında sağlık topluluğumuza yardımcı olmaktan mutluluk duyuyorlar.” Dedi.

Kaliforniya’daki Ski Centurion tesisi, yerel sağlık tesislerine bağışlanan yaklaşık 1000 adet yüz kalkanı üretti. Orlando’daki şirketin Watershed Innovations tesisi ise 30bin yüz kalkanına dönüştürülecek büyük plastik levhalar kesiyor. Nautique Boats tesisinde, tekneler için üst düzey döşeme diken işçiler şu anda tıbbi sınıf bir malzemeden yapılmış binlerce yüz maskesi dikiyorlar.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Haberler