Etkinlik & Fuar

Alfabeta Marine, Princess yat modellerini CNR Avrasya Boat Show 2020’de gösterecek

0

Türkiye’de denizcilik sektörünün merakla beklediği “CNR Avrasya Boat Show” bu yıl 22 Şubat – 01 Mart 2020 tarihleri arasında CNR EXPO İstanbul Fuar Merkezinde deniz severlerle buluşmaya hazırlanıyor! Kategorilerinde en iyilerinden olan mega yat, tekne ve yelkenlilerin sergilendiği, denizcilik sektörünün tüm aksesuar ve ekipmanlarının yer aldığı fuara, her yıl olduğu gibi bu yıl da hem yurt içi, hem yurt dışından yüksek bir katılım bekleniyor.

Düzenlendiği her yıl dünyada büyük ilgi uyandıran ve tüm deniz tutkunlarını biraraya getirmeyi başaran CNR Avrasya Boat Show’a bu yıl Princess Yachts, birbirinden iddialı üç farklı modeli ile katılıyor. Princess Yachts’ın fuarda boy göstereceği lüksün ve zerafetin birer aynası olan Princess S78, Princess F55, Princess R35 modelleri hafızalardan silinmeyecek bir iz bırakacak.

Tüm yeni Princess Yachts modelleri, yerli otomobil tasarımlarını yapan İtalyan PININFARINA firması ile ortaklaşa bir şekilde tasarlanmıştır.

Denize ait her şeyi bulabileceğiniz 85bin metrekarelik dev bir alana kurulan bu fuarda Princess modelleri kalplerinizi feth edecek!

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar