Haberler

Antonini Group’dan yeni marka Antonini Navi

0

Antonini Group yeni bir marka yaratarak yat sektöründeki profilini yükseltti; Antonini Navi. Bu iddialı proje Aldo Manna’nın bir fikrinden kaynaklanıyor ve Antonini ailesinin tam desteğiyle planlanan yatırım 10 milyon avroyu aşmış durumda.

Yeni marka üç sütuna dayanıyor: süperyatlar dünyasında kıskanılacak bir teknik ve ticari bilgi birikimi mirası, Antonini ailesinin girişimci yeteneği ve La Spezia Körfezi’ndeki Muggiano’daki Cantiere Navale Marina di Pertusola tersanesinin stratejik konumu, dünyanın en tanınmış yatçılık merkezlerinden biri olan Tersane, tümü La Spezia’da bulunan en iyi endüstri uzmanlarından oluşan bir ekip kullanacak.

Antonini Navi markası, özel yatların yapımından (70 metreye kadar) pazara çok yönlü bir teklif sunmak için Antonini Group tarafından sunulan üst düzey deniz hizmetleri yelpazesini bir araya getirecek, İddialı proje, ödüllü La Spezia mimarı ve tasarımcı Fulvio De Simoni tarafından tasarlanan ve yenilikçi doğasını ve pazarlar arası cazibesini belirtmek için Crossover adını verdiği 30 ila 50 metre uzunluğunda bir yat dizisinin yaratılmasını da kapsayacak.

Massimo Antonini (CFO), Lorenzo Antonini (COO), Simone Antonini (CEO) and Aldo Manna (Ortak & Satış Direktörü)

Yeni Antonini Navi markası, Marina di Pertusola sitesinin açıklanmamış potansiyelini ve hemen ardından kurulan sağlam ve iyi yapılandırılmış Gruppo Antonini’nin girişimci gücünü fark eden ilk kişi olan Aldo Manna’dan bir anlayışla büyüdünve hala Antonini ailesi (Massimo, Lorenzo ve Simone Antonini kardeşler) tarafından yönetiliyor.

Antonini Navi’nin yaratıcısı ve ortağı Aldo Manna, “Yeni markanın ayrılmaz ve aktif bir parçası olmaktan onur duyuyorum” diyor. “Bu sağlam temellere sahip harika bir proje: Antonini ailesi hâlâ adını “aile şirketi” olarak taşıyan, kişisel, insan ilişkilerinin her zaman iş modelinin gerçek yapıtaşı olduğu endüstriyel grubu yönetiyor. Artık müşteriler her zamankinden daha fazla, sadece yatırım fonu yöneticileriyle değil, bir tersane sahibiyle doğrudan iletişim ihtiyacı duyuyorlar.” Dedi

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Haberler