Etkinlik & Fuar

Bavaria Yachts, Tuzla Boat Show 2021’e birçok modelle katılacak

0

Bavaria Yachts Türkiye distribütörü Gene Yatçılık, Tuzla Boat Show’da birçok yeni süperyat modelini sergileyecek.

Kurulduğu günden bu yana, bir nesilden insanın tekne sahibi olma hayalini gerçekleştiren Gena Yatçılık, bu geleneği yeni ürün ve hizmetlerle sürdürerek; yeni bir jenerasyonun da denizciliğin tadına varabilmesi için çalışmaya devam ediyor.

Her bir BAVARIA’da, seyir keyfi, doğal olarak en önem verdikleri bir unsur. Ancak bu tekneler bundan çok daha fazlasını vaad ediyor. Tekneye adımınızı attığınızda, fonksiyonellik ve zerafete tanıklık edersiniz. Bu durumun bir sonucu olarak ise, bütün modellerde sunulan en üst seviye genişlik ve ferahlığın tadını çıkarırken; tüm ihtiyaçlarınızı modern çözümlerle giderebiliyorsunuz.

Ve BAVARIA’daki her ürün ve hizmette olduğu gibi, bunun temelinde de Alman mühendisliği, ayrıntıya verilen önem ve zanaatkarlığa olan tutku bulunuyor.

Tuzla Boat Show 2021’de sergilenecek yelkenli modelleri

Bavaria C38

BAVARIA Chines ve BAVARIA V-şekilli pruva: Bu çarpıcı gövde tasarımı özellikleri, BAVARIA C38’e sadece daha fazla güverte altı alanı sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda olağanüstü iyi bir yelken performansı da sağlıyor.

BAVARIA Chines daha fazla denge, daha uzun bir su hattı ve dolayısıyla daha iyi performans ve direksiyon sırasında daha doğrudan bir his sağlar. Ancak BAVARIA C38’in kıç tarafındaki görünen açı başka bir avantaja sahip. Arka kamara için daha fazla alan sağlayarak daha fazla konfor sağlıyor.

Bavaria C42

Bavaria C42, C serisinin yeni mensubu olarak, serinin karakteristik özelliklerini taşırken, kendine has özellikleriyle de ön plana çıkıyor. BAVARIA YACHTS tarafından yeni geliştirilen, modern ve devrimsel nitelikteki omurgalı gövde, ve V şeklindeki baş tasarımı; hem en iyi yelken performansını, hem de alışılmışın dışında bir ferahlığa sahip olmayı garanti ediyor.

BAVARIA C42’de BAVARIA YACHTS’ın alışılagelmiş akıllı çözümleriyle, tekne yapım endüstrisindeki en gelişmiş yeni teknolojiler harmanlanıyor.

Bavaria C45

BAVARIA C45’i tasarlarken, devasa yüzme platformu, büyük kokpiti ve aydınlık salonuyla; insanların tamamen evinde hissedeceği ve aynı zamanda en ileri seviyede esnekliğe sahip olan bir tekne yaratmak istedik. Bu sebeple Holiday, Style ve Ambition olmak üzere üç versiyona sahip. Bunun yanı sıra, C45 sınıfındaki üç ve dört kabin opsiyonlarıyla birlikte beş kabin seçeneği sunan, ve aynı zamanda bot garajına sahip olan tek tekne. Yeni BAVARIA C45 tam anlamıyla çok yönlü bir tekne.

Bavaria C50

Aileniz veya dostlarınızla BAVARIA C50 her zaman keyif alacağınız yelken seyri ve rahatlama vadeder. Gerek karada gerekse su üzerinde mükemmel zamanların tadını çıkarabilirsiniz; üstelik oldukça kalabalık olsanız bile… Bunun sebebi, üç, dört ve beş kabin seçeneğinin yanı sıra altı kabin seçeneğinin bile sunulmasıdır.

C45’te olduğu gibi C50’de de üç farklı donanım seviyesi bulunuyor: ’Holiday’, ’Style’ ve ’Ambition’.

Bavaria Cruiser 46

Cruiser 46’nın 2015 yılında Avrupa Yılın Teknesi ödülünü kazanması bizim için pek de sürpriz olmadı çünkü sınıfında ondan daha fazla alana sahip, daha konforlu ve daha lüks bir tekne bulmak imkansız. Ayrıca kullanımı da kolay. Bir özellik daha: eğer 3 kabinli versiyonu 4 kabinli hale getirmek isterseniz, devasa baş kabin sadece birkaç kolay adımla 2 adet daha küçük kabine dönüştürülebiliyor. Bavaria’daki her şeyde olduğu gibi akıllıca ve yenilikçi…

Tuzla Boat Show 2021’de sergilenecek katamaran modelleri

Nautitech 46 Fly

46 Fly, denizde seyahat etmeyi sevenler için tasarlandı. Bunun sadece birkaç gün için mi yoksa uzun bir yolculuk için mi olduğu önemli değil. Gözlerden uzak koylarda demir atmanın veya limandan limana hızla yelken açmanın keyfini 46 Fly ile konfordan veya lüksten ödün vermeden yaşayabilirsiniz.

Tuzla Boat Show 2021’de sergilenecek motoryat modelleri

Bavaria Virtess 420

VIRTESS 420 sadece baştan çıkarıcı bir tekne değil, mükemmel çizgileri ile son derece modern bir tasarıma da sahip. O, en son teknoloji ve yenilikçi çözümlerin uygulandığı bir tekne. Büyük bir coupe tavan VIRTESS 420 tek bir düğmeye basarak gerçek bir cabrio ya dönüştürebilirsiniz. Dümen, tüm seyir koşullarında tüm alet ve kumandaların mükemmel bir genel görünümünü sağlamak için en modern kriterlere göre tasarlanmış. Dümende iki kişilik alan var, çünkü VIRTESS 420’deki lüks ve konforun keyfi gerçekten paylaşılmalı.

Bavaria Sr41

SR41 ile birlikte BAVARIA YACHTS motor yatlarında yeni bir seri başlıyor. BAVARIA YACHTS’ın sportif motor yat serileri S ve R’nin en güçlü yanları birleştirildi. Konforlu bir kokpit alanı ve çok kolay bir şekilde denize nazır yemek keyfi yaşayabileceğiniz bir oturma alanına dönüşebilen, büyük güneşlenme alanı BAVARIA SR41’i aile ve dostlarla denizde geçirilecek mükemmel bir gün için ideal tekne haline getiriyor.

Bavaria Vida 33

BAVARIA YACHTS geliştirme ekibi Vida 33’ün kokpitini tasarlamak için büyük zaman ayırdı. Sonuç: yenilikçi fikirler ve mümkün olan maksimum kullanım sayısı sayesinde en yüksek yaşam alanı.

Bavaria S30

BAVARIA S30 ile üretici ve tasarımcıları temel, dinamik, sportif sürüşün yanında ve bu boyutta bir yattan beklenilmeyecek kadar konfora odaklanmışlar. BAVARIA S30 ile eğlence ve konfor garanti ediliyor.

Alfastreet 23

Alfastreet 23 boyutunun yanı sıra, küçük bir yatta bulabileceğiniz hemen hemen her şeye sahip. Etrafında dolaşılabilen bir kokpite sahip geniş ve ferah bir salon alanı, yüzme platformundan kabine ve ayrıca pruvaya kolay geçiş sağlıyor. Kıçta bulunan rahat şezlongu genişletilebiliyor ve iki kişiyi rahatlıkla ağırlayabiliyor. Kıç tarafı, benzersiz bir tasarıma sahiptir ve bu modeli sınıfında tanınabilir kılmaktadır.

Alfastreet 28

Bu model benzersiz ve çok işlevli ergonomik kokpit ve pruva yerleşimi çözümleri ile su üzerinde maksimum konforu garanti eden, zamansız bir tarza sahip. Yaşam alanlarını optimize etmek ve estetik şekilleri hidrodinamik ve yapısal gereksinimlerle bütünleştirmek için tasarım ve mühendislik aşamaları birleştirildi. Hangi motoru seçerseniz seçin, 28 Cabin Sport, daha yüksek hızlara ulaşıldığında bile kalite ve keyif veren güvenli ve konforlu bir cruiser.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar