Haberler

Bering tersanesi koronavirüs pandemisine bağlı olarak karantinada çalışıyor

0

Bering firması tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

Biz Bering ofisleri ve dünya çapındaki tersanelerde, size ve ailenize koronavirüs pandemisi sırasında iyi sağlık ve refah diliyoruz.

Hızla değişen bu küresel krize çok dikkat ederken, iyimser kalıyoruz ve uzman kadromuz 24 saat boyunca size yardımcı olmaya hazır. Yatınızın inşasının veya tasarımının ilerlemesi veya sizi yarı özel çelik keşif yatlarının ve lüks çelik trol teknelerinin önde gelen üreticisi Bering’e getiren diğer projeler hakkında sorularınız veya endişelerinizi cevaplayacağız.

Güvenlik önlemlerini en iyi uygulamalara uygun hale getirdikten sonra Türkiye’deki tersanemiz faaliyete geçmekte ve planlanmaktadır. En kısa sürede normalliğe dönüşü sağlamak için tüm kurallara harfiyen uyulmaktadır. Üretim ekipleri, kesintiye uğramadan çıktı elde ederken teması minimumda tutarak koruyor ve vardiyalar halinde çalışıyorlar.

Size, müvekkillerimize minnettarız ve yükümlülüğümüz var ve bu zor zamanda birbirinize destek olmanızı rica ediyoruz. Birlikte bu dönemden geçebilir ve diğer tarafta daha güçlü ve daha iyi ortaya çıkabiliriz.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Haberler