Etkinlik & Fuar

BOAT International, Coronavirus’e karşılık olarak endüstrinin en büyük sanal tekne şovunu başlattı

0
Boat International sanal tekne şovu

COVID-19 salgını yat endüstrisinin takvimini bozarak St Barths Bucket ve Dubai Yat Gösterisi gibi etkinliklerin ertelenmesine veya iptal edilmesine neden oldu.

Ancak bu, etkinlikleri kaçırdığınız anlamına gelmiyor. Devam eden koronavirüs pandemisinin ortasında, BOAT International endüstrinin en büyük sanal yat şovunu piyasaya sürerek dünyanın en büyük ve en iyi teknelerini evinize getiriyor.

BOAT International sanal tekne gösterisine tabletiniz, dizüstü bilgisayarınız, masaüstü bilgisayarınız veya akıllı telefonunuz da dahil olmak üzere herhangi bir cihazdan erişilebiliyorsunuz.

Satılık en büyük ve en iyi yatları veya kiralık yatları keşfedip, dünyanın en büyük yatlarının canlı geçişlerinde bulunabiliyor ve süper yat sahipleri ile özel Soru-Cevap oturumlarına katılabiliyorsunuz.

Yalnızca çevrimiçi etkinliğin lansmanından bahseden BOAT International genel müdürü Tony Euden şunları söyledi: “En uzun süredir devam eden ve en güvenilir çoklu ortam süperyat yayıncısı olarak, destekleyebileceğimiz her şeyi yapmak için işlenmiş bir özveri ve sorumluluğumuz var. Endüstri. Kurum içi dijital uzman ekibimiz, içerik küratörleri ve editörlerimiz sayesinde, endüstriden tam anlamıyla yararlanabilmek için gerçekten eşsiz bir platform geliştirmek için yaratıcı ve hızlı bir şekilde hareket edebildik” dedi.

Eş genel müdür Toby Moore şunları ekledi: “COVID-19 krizi sırasında dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizi, süper yat sahiplerimizi ve hayranlarımızı yenilemek ve birleştirmek için en güçlü konumdayız. Bu zorlu ve üzücü dönemlerde, insanlar daha fazla dijital içeriğe açlar ve müşterilerimiz müşterilerle etkileşim kurmak için yeni platformlara ihtiyaç duyuyorlar; ihtiyaçlarımızı karşılamak için platformlarımızı sürekli geliştirmeye kararlıyız” dedi.

Koronavirüs pandemisine yanıt olarak tersaneler tarafından bir dizi sanal yat gösterisi başlatılmış olsa da (bkz. Denison Yachting’in çevrimiçi teklifi) BOAT International Sanal Tekne Fuarı, sektörün önde gelen brokerlerini ve çarpıcı yatlarını tek bir yerde birleştirecek.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar