Etkinlik & Fuar

British Motor Yacht Show bu yıl sadece randevuyla ziyaretçilerini kabul edecek

0

Premier Marinas, British Motor Yacht Show’un 1 Ağustos Cumartesi ile 9 Ağustos Pazar (önceden planlanandan daha geç) iki hafta sonunda gerçekleşeceğini ve mevcut Covid-19 düzenlemelerine uyacağını duyurdu.

Ziyaretçi numaralarını yönetmek için, gösteriye giriş randevu ile yapılacak ayrıca ziyaretçilerin önceden inceleyecekleri tekneleri kaydetmeleri ve düzenlemeleri gerekmekte. Güvenlik protokolleri, sosyal mesafenin her zaman korunmasını sağlayacak ve el dezenfeksiyonu için birden fazla hijyen istasyonu olacak.

Etkinlik sözcüsü yaptığı açıklamada, “Çok sayıda ziyaretçi beklemiyoruz ve insanları uygun şekilde yönlendirmek için etkinliği dokuz güne uzattık” diyor. “İnsanlarla önceden görüşülecek ve yeni güvenlik ve hijyen önlemlerinden haberdar edilecekler; gösteri öncelikle internet üzerinden sanal turlara bağlantılar ile gerçekleştirilecek. Dokuz günden birinde yalnızca ciddi alıcılara 10:00 ve 19:00 saatleri arasında ayrılan bir süre verilecek.” dedi.

Etkinliğe giriş ücretsiz olacak ancak tekne görüntülemeleri bir seferde en fazla dört kişiyle sınırlandırılacak. Fuarda en iyi İngiliz markaları Fairline, Princess ve Sunseeker yer alacak ve bu yıl Agapi, Axopar, Azimut, Bavaria, Bayliner, Beneteau, Brabus, BRIGG, Chris-Craft, Greenline, Invictus, Jeanneau, Prestige, Sealine, Williams Jet İhaleleri ve Highfield RIB’leri de hazır bulunacak.

Bir randevu talebinin gönderilmesinden sonra, tekneleri daha ayrıntılı olarak tartışmak ve özel görüşmeler için randevu almak üzere ziyaretçiler ilgili brokerlar ile temasa geçebilecek.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar