Etkinlik & Fuar

CNR Avrasya Boat Show, 24 – 28 Mayıs tarihlerinde Yenikapı-Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek

0

Denizcilik sektörünün en önemli fuarlarından CNR Avrasya Boat Show, 24-28 Mayıs 2023 tarihleri arasında Yenikapı-Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde 17. kez kapılarını açıyor.

Fuar, katılımcıları için yepyeni iş fırsatları yaratacak, stokları tüketmeye ve yeni siparişler almaya olanak tanıyacak.

CNR Avrasya Boat Show, denizcilik sektörünün en güncel trendlerini keşfetmek isteyen ziyaretçilere her bütçeye uygun ürün ve hizmet sunarken, katılımcı firmalara da yeni iş ortaklıkları kurma, stoklarını eritme, yeni siparişler alma ve uluslararası ticaret anlaşmalarına imza atma fırsatı sunacak.

Denizcilik sektörü son yıllarda hızlı bir şekilde büyüyor ve bu trendin devam edeceği tahmin ediliyor. İstatistikler, küresel yat satışlarının 2022 yılında %4,4 artarak 24,7 milyar dolara ulaştığını gösteriyor. Ayrıca, deniz turizmi sektörü de önemli bir büyüme potansiyeline sahip.

2020 yılında dünya çapında deniz turizmi 31 milyonun üzerinde turist tarafından tercih edildi ve bu sayının 2025 yılına kadar 44 milyona çıkması bekleniyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar