Etkinlik & Fuar

CNR Yacht Festival sona erdi

0

Her yıl birbirinden farklı deniz araçları etkinliklerine sahne olan ülkemizde bu yıl düzenlenen CNR Yacth Festival bu yıl da ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından DENTUR işbirliği ile organize edilen denizcilik festivali CNR Yacht Festival, İstanbul’un büyük ve merkezi yat limanı Ataköy Marina Mega Yat Limanı’nda deniz tutkunlarını bir araya getirdi. Dünya markalarını temsil eden firmaların yanı sıra prestijli yerli üreticileri de misafir eden festivalde mega yatlar, tekneler ve yelkenlilerin yanı sıra şişme botlar, deniz motorları ve başlangıç tekneleri sergilendi.

5 bin ila 35 milyon lira arasında değişen teknelerin görücüye çıktığı festivali 25 binin üzerinde deniz sever ziyaret etti.

100’ün üzerindeki markanın yeni nesil deniz araçlarını sergilediği festival, son model tekne lansmanlarına da sahne oldu. CNR Yacht Festival’inde sektörün önemli aksesuar ve ekipmanları görücüye çıktı. Denizcilik sektörünün adeta şov yaptığı festival su sporları, rüzgâr sörfü, kürek, dalış, jetski ve flyboard gösterileri gibi çok sayıda etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar