Etkinlik & Fuar

Cumhurbaşkanlığı Yat Yarışları CNR’da tanıtılacak

0

Bu yıl ilk kez düzenlenecek ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda başlayarak 4 gün sürecek olan Cumhurbaşkanlığı Uluslararası Yat Yarışları’nın tanıtımı, Türkiye’nin en prestijli denizcilik fuarı CNR Avrasya Boat Show Denizde’de yapılacak. 

Cumhurbaşkanlığı Uluslararası Yat Yarışları’nın, fuarın düzenleneceği MarinTurk Marina / Pendik’te kuracağı özel standını, yerli ve yabancı deniz severler ziyaret edebilecek. Cumhurbaşkanlığı Uluslararası Yat Yarışları, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayesinde gerçekleşecek.  

İstanbul Açık Deniz Yat Yarış Kulübü tarafından düzenlenecek Cumhurbaşkanlığı Uluslararası Yat Yarışları kapsamında toplam 5 yarış gerçekleştirilecek. Biri İstanbul Boğazı’nda düzenlenecek olan bu yarışlar, Dünya genelinde büyük ilgi ile takip edilecek ve ülkemizin tanıtımına önemli katkılar sağlayacak. Organizasyonda Türk ekiplerinin yanı sıra Rusya, Romanya, Bulgaristan, Ukrayna ve Yunanistan gibi komşu ülkelerden davet edilen ekipler de yarışacak. 

Dünya çapındaki en prestijli yelken organizasyonları arasında yer alması amaçlanan Cumhurbaşkanlığı Uluslararası Yat Yarışları, önümüzdeki yıllarda bünyesine Dünya ve Avrupa şampiyonalarını da katarak sponsorlarıyla, katılımcı sayılarıyla ve medya değeri ile büyümeye devam edecek. 

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar