Haberler

D-Marin’den Misafirlerine Özel Kampanyalar

0

Doğu Akdeniz Çanağı’nın en büyük marina zincirlerinden biri olan D-Marin, yıllık sözleşmesi bulunan misafirlerine diğer D-Marin marinalarında 7 güne kadar ücretsiz bağlama sunarken, D-Marin Turgutreis ve D-Marin Didim marinalarında hayata geçirdiği yeni kampanyalarla da misafirlerine büyük fırsatlar sunuyor.

Dünyanın en güzel kıyılarını D Marin ile Keşfedin

D-Marin yıllık sözleşmesi olan misafirlerine özel sunduğu Happy Berth Days kampanyasıyla dünyanın en güzel kıyılarını keşftemenizi sağlayacak. D-Marin marinalarında 7 güne kadar ücretsiz bağlama sunan kampanyada, ücretsiz sürenin ötesinde bağlamak isteyen misafirlere 4 aya kadar yüzde 40 indirim uyguluyor. 

D Marin Turgutreis’te 15 metreden küçük teknelere büyük hizmet

D-marin Turgutreis, 15 metreden küçük tekneler için hayata geçirdiği kampanyasıyla misafirlerine üstün hizmet ve büyük avantajlar sunuyor. 15 tekne ile sınırlı olan kampanya, 31 Mart tarihine kadar yıllık bağlama sözleşmesi yapan misafirlere uygulanabiliyor.

Katamaran Dostu Kampanya D-Marin Didim’de…

D-Marin Didim yıllık sözleşme yapan misafirlerine 31 Mart tarihine kadar sınırlı sayıda tekne için geçerli kıldığı Katamaran Dostu Kampanyasında ise tek gövdeli fiyatına katamaran bağlama fırsatı sunuyor.  Kampanyalar için detaylı bilgi almak isteyen misafirler marinaların ön büroları ile iletişime geçebilir. 

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Haberler