Haberler

D Maris hijyenik tatil dönemini başlatıyor

0

D Maris Bay, güven ve hijyen şartlarını en üst seviyeye taşıyarak, 1 Haziran’da kapılarını açıyor. D Maris Bay tüm detayları düşünerek, misafirlerine hijyenik, güvenli ve huzurlu bir tatil sunuyor. Bir yenilik olarak bu sene gönül rahatlığıyla, sağlıklı ve güvenilir bir şekilde otele ulaşmak isteyenler için Antur ile kara yoluyla transfer hizmeti sunan D Maris Bay, misafirlerinin bulunduğu şehirden, kapılarından özel araçla alınarak otele ulaşımını sağlıyor. 

Misafirlerinin gönül rahatlığıyla özgürce tatil yapabilmelerini sağlamak için büyük bir özveri ile çalışmalarını tamamlayan D Maris Bay, yaz sezonunu 1 Haziran’da açıyor. Datça Yarımadası’ndaki tüm koya hakim nefes kesici konumu ve Ege ile Akdeniz’in birleştiği turkuvaz deniziyle dünyanın en özel otellerinden biri olan D Maris Bay; beş ayrı plajı, beş ayrı restoranı ve eşsiz doğası ile misafirlerine korunaklı, güvenilir ve hijyenik bir tatil sunuyor.

Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, ilgili kuruluşların almış olduğu tedbirleri eksiksiz hayata geçirerek yeni standartları da benimseyen D Maris Bay, transfer araçlarındaki uygulamalarından, resepsiyona, SPA-GYM ve diğer ortak alanlarından, plaj ve restoranlarına kadar en üst seviyede hijyen ve güvenlik önlemleriyle hizmet veriyor. Profesyonel temizlik ve hijyen ürün-sistemleri alanında dünya lideri Diversey danışmanlığı doğrultusunda; otel çalışanlarının hijyen eğitimlerine ek olarak otel dezenfeksiyonu için yeni teknolojiler kullanmaya başlayan D Maris Bay, tüm çalışanlarını güvenlik taraması ve ateş ölçümünden sonra ve hijyen şartları çerçevesinde hizmet vermeye başlıyor.

Misafirlerinin gelişlerinden itibaren seyahat öykülerini dinleyerek ve gerekli sağlık taramasından geçirerek karşılayan D Maris Bay, tatil süresince sağlık ekiplerinden destek alma imkanı da sunuyor. 

Muhteşem bir doğa içerisinde özgürce tatil yapma olanağı sunan D-Maris Bay misafirleri; teras, balkon, geniş bahçelerinin yanı sıra beş farklı doğal kum plajında ve geniş yan kullanım alanlarına sahip havuzlarında sosyal mesafe kuralları çerçevesinde, en kaliteli hizmeti alırken özlenen denizin, güneşin, kumun keyfini bu yaz da D Maris Bay’de yaşama imkanı bulacaklar.

D Maris Bay, lüks, zarif ve modern bir şekilde döşenmiş odalarıyla ve misafirlerine sunduğu uluslararası standartlardaki sıra dışı hizmet anlayışıyla tatil keyfini yaşatma sözü veriyor. Konaklama süresince özellikle yoğun temas edilen yüzeylerin detaylı ve özen gösterilerek temizlenmesinin ardından ozon makinesi ile dezenfekte edilecek olan odalar, misafirlerin çıkışı ile birlikte boş bırakılıyor ve havalandırmanın ardından tekrar yüksek kaliteli özel kimyasallar, Ozon ve UV teknolojisi ile dezenfeksiyon işlemine tabi tutularak üst düzey önlem alınıyor. 

Gıda güvenliği konusunda her zaman uyguladığı standartlara ek olarak, açık büfelerden servisi minimize ederek kapalı ambalaj seçeneklerini sunan D Maris Bay; restoranları, Maris Kitchen, Zuma, La Guerite, Manos ve Nusr-et’te sosyal mesafe kurallarını gözeterek açık havada gastronomik lezzetler sunmaya devam edecek. Ayrıca QR kod uygulamasıyla hazırlanan menüleriyle de misafirlerle bire bir teması azaltmak için çözümler sunuyor.

D Maris Bay, gurme lezzetlerini, özlenen deniz, güneş, kum keyfini sağlıklı ve güvenli bir şekilde yaşatmak için misafirlerini bekliyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Haberler