Haberler

Damen Tersaneler Grubu, Damen Yatçılık Bölümü’nü oluşturdu

0

Damen Tersaneler Grubu, tüm grubun yatçılık portföyünü denetleyecek ve kapsayacak yeni bir bölüm olan Damen Yatçılık’ı kurdu.

Yeni bölüm, Amels’in Sınırlı Üretim serisi, SeaXplorers ve Yacht Support dahil olmak üzere Amels ve Damen’in yat serilerini denetleyecek.

Ayrıca bölüm özel üretim yatları ve tamir hizmetlerini de içerecek. Tersane, bölümün “en geniş yatçılık ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılayacak şekilde tasarlanmış ve tüm yat portföyünü bir araya getireceğini” belirtiyor.

Yeni bölüm, yönetici direktör Rose Damen tarafından yönetilecek ve grubun zaten Amels’in üretim tesislerine ev sahipliği yapan Vlissingen şehrindeki tersanesinin avlusunda kurulacak.

Lansman hakkında konuşan Damen Yachting genel müdürü Rose Damen, yeni bölüme “liderlik etmekten büyük gurur duyduğunu” söyledi.

Rose Damen “Tüm yatçılık portföyünü bir araya getirirken, faaliyetlerimizi daha da güçlendiriyoruz, şirket içi uzmanlığımızı ve uzman çalışan ve kadın ekiplerini güçlendiriyoruz ve dünyanın en iyi yat inşa tesislerinde maksimum verimliliği garanti ediyoruz” diye ekledi.

Rose Damen; “Hepimiz COVID 19’un mevcut ve gelecekteki zorluklarıyla karşı karşıyayız, ancak bu yeni organizasyon yapısı bizi başarı için güçlü bir konuma getiriyor. Portföy içindeki çeşitlilik, modern yatçılığın bir yansıması ve ailemin tekne inşa tarihinin bu sonraki bölümüne girmekten heyecan duyuyorum.” dedi.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Haberler