VideoYelken

Dufour konfor ve performansı yeni 61 modelinde birleştiriyor

0

Dufour bir kez daha konforu performansla yeni 61 tasarımında birleştiriyor. Sonuç ise eşsiz yelken deneyiminizi geliştirmek için saf bir uyum sunuyor.

Dufour 61, Dufour serisi geleneğinde tasarlanıp, üretilmiş. Bu yeni model yelken; basit tasarıma sahip, heyecan veren ve verimlilik sağlamak için geliştirilmiş, lüks ve sadeliği bir araya getiriyor.

Dufour 61, bol miktarda doğal gün ışığından yararlanma imkanı ve geniş yaşam alanı içeren iki farklı kadırga düzeni sunuyor. İleri mutfaklı düzeni, farklı yaşam alanlarını birbirine bağlıyor.

Lüks kabin, lüks olduğu kadar geniş, teknede dinlenmek için ayrıcalıklı özel alan sunmakta. Sonsuz saklama olanakları için büyük gardırop ve çok sayıda dolabı takdir edeceksiniz.

Güvertenin yapısı ve düzeni, güvertedeki konforun yanı sıra teknenin sağlamlığını ve güvenliğini garanti etmek için tasarlanmış. Güverte, doğrudan teknenin gövdesine entegredir. Ve antrenör çatısı, hem stili hem de konforu artıran geniş bir ön güverte için yer bırakmak üzere tasarlanmış.

Güverte düzeni, her manevrayı kolaylaştırmak ve böylece yelken deneyiminizi geliştirmek için tasarlanmış. Dufour 61’in tasarımı ve düzeni, bu amaç için özel olarak tasarlanmış kokpit ve bimini top sayesinde güvertede harika bir sirkülasyon sunuyor, performans ve konforun mükemmel bir karışımı gerçekleştirilmiş.

Teknik Özellikler

Toplam boy19.22 metre
Su hattı boyu17.62 metre
Gövde uzunluğu18.30 metre
Beam5.48 metre
Draft2.80 metre
Yakıt tankı kapasitesi830 litre
Su tankı kapasitesi780 litre
Motor gücü180 hp
Yelken alanı184 m²
Ana yelken alanı104 m²
Genoa yelkeni alanı80 m²

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Video