Etkinlik & Fuar

Dünyanın en büyük ikinci boat show fuarı Aralık’ta açılacak

0

Dünya denizcilik sektörünün en büyük ikinci fuarı CNR Avrasya Boat Show,  17-24 Aralık 2022 tarihleri arasında, her zamanki adresi İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek. 

24 Aralık’a kadar açık olacak fuardan katılımcı ve ziyaretçilerin beklentisi yine büyük olacak. Son model teknelerin sergileneceği ve amatör denizcilikle uğraşan on binlerce ziyaretçinin alım yapmak için geleceği fuar, kapılarını bu yıl 16’ncı kez açacak.

Her yıl kesintisiz düzenlenen ve binlerce deniz severi ağırlayan CNR Avrasya Boat Show’da, 85 bin metrekarelik bir alan üzerinde, 3500’den fazla deniz aracını, dünyanın dört bir yanından gelen deniz meraklıları ile buluşturacak. Fuarda, yerli ve yabancı en prestijli markaların, en yeni ürün ve hizmetleri sergilenecek.

Fuar 2021’de de mega yat, tekne ve yelkenlilerle ilgilenen profesyoneller ile birlikte amatör denizciliğe meraklı ziyaretçiler tarafından da ilgi görecek. Her bütçeye uygun deniz araç ve malzemesinin bulunacağı CNR Avrasya Boat Show, katılımcı firmaların yanı sıra ülke ekonomisi ve turizmine önemli katkılar sağlayacak.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar