Etkinlik & Fuar

Ertelenen Dubai Boat Show 2020, Kasım ayında gerçekleşecek

0

Organizatörler, Dubai Dünya Ticaret Merkezi’ne (DWTC) göre, bu yılın 10-14 Mart tarihlerinden ertelenen Dubai Uluslararası Tekne Fuarı’nın (DIBS) 24-28 Kasım 2020 tarihleri ​​arasında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

2008’den beri düzenlenen Dubai Boat Show (DIBS), önceki gösterilerden daha büyük olmak istiyor. Süper yat katılımcıları, lüks yatlarını dünyanın en önemli yat meraklılarından bazılarına sergilemek için sıraya giriyor. DIBS, Orta Doğu’daki türünün en büyük fuarı ve dünyanın en hızlı büyüyen denizcilik gösterilerinden biridir. Gösteri Dubai Limanı’nda gerçekleşecek.

Muhtemelen DIBS’nin bu kadar popüler bir gösteri olmasının nedeni, konumundan kaynaklanıyor. Orta Doğu gururla dünyanın deniz kıyısındaki mülkler ve geliştirmeler için en yüksek yatırım düzeyine sahip olmakla övünür. Bu gelişme düzeyiyle, kıyıda her zamankinden daha fazla insan yaşıyor ve çalışıyor ve bu insanlar su oyuncakları istiyor ve bu, kiralık yatların yanı sıra satılık yeni yatları görmek için ideal bir fırsat. Yatlar nihai su oyuncaklarıdır ve Orta Doğu’nun onlar için alıcıları vardır. Ortadoğu’da dünyanın herhangi bir yerinden daha zengin insanlar var. Bu nedenle, dünyanın her yerinden katılımcılar, özellikle de pahalı su oyuncakları ve satılık lüks mega yatlar sergileyenler Dubai Uluslararası Tekne Fuarı’nın bir parçasıdır.

Fuarın çok kapsamlı katılımcı listesi yat tasarımcıları, inşaatçılar ve tersaneler, tekne parçası üreticileri ve satıcıları, denizcilik hizmeti sağlayıcıları, yat ekipmanları ve ihale satıcıları ve daha fazlasını içerir. Bunlardan sadece birkaçı: AMELS, Benetti Yachts, Bilgin Yachts, Columbus Yachts, Fincantieri Yachts, Gulf Craft, Heesen Yachts, Sunreef Yachts, Mondo Marine, Mural Yachts, Oceanco, Palmer Johnson, Sanlorenzo, Sunseeker, Trinity Yachts, Westport, Wider ve diğer birçok önemli şirketten oluşuyor.

Dubai Uluslararası Tekne Fuarı 25 metre ve üzeri süper yatlar sergileyecek, lüks tekneler ve daha birçok heyecan verici şey olacak. Dünyanın her yerinden tüm katılımcılarına işlerini genişletmek ve uluslararası şirketlerle çalışmak için olağanüstü bir fırsat sunuyor olacak.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar