HaberlerVideo

Evo Yachts ilk kez Dubai Uluslararası Boat Show’da sahneye çıktı

0

Blu Emme Yachts markası Evo Yachts, bu yıl Dubai Uluslararası Boat Show’a ilk kez katıldı ve Evo Yachts Dubai ile ortaklığını duyurdu.

9-13 Mart tarihleri arasında Dubai Limanı’nda gerçekleşen tekne fuarında, dış tasarımı ve iç tasarımı Valerio Rivellini’ye ait olan, markanın tarihi ilk modeli olan Evo R4 yer aldı.

Şık, yontulmuş dış hatları ve iki Volvo IPS 650 motoru olan 13 metrelik hızlı bir günlük kruvazör olan Evo R4, kullanılabilir güverte alanını %40 oranında artırmak ve kokpiti 25 metrekarelik bir Pieds dans l’eau terası yapmak için 30 saniyenin altında hidrolik olarak açılan devrim niteliğindeki “XTension” siperleri sayesinde, piyasaya sunulduğundan beri büyük ilgi görüyor.

Blu Emme Yachts satış müdürü Maurizio Cozzani yaptığı açıklamada, “Yabancı yat sahiplerinin teknelerimizi satın alıp test sürüşü yapabilmelerini ve nerede olurlarsa olsunlar gerekli yardımı alabilmelerini istiyoruz. İspanya ve adalarındaki distribütörümüz ve yaklaşmakta olan Palma Boat Show için ortağımız olan Probrava Group ile olan gibi yeni ortaklara yaklaşıyor ve mevcut işbirliklerini pekiştiriyoruz” dedi.

Evo Yachts tersanesi Napoli yakınlarında bulunuyor ve 2014 yılında Blu Emme Yachts ve Napoliten yat tasarımcısı Valerio Rivellini’nin şanslı bir karşılaşmasından doğdu. EVO’yu başlatan kalp ve girişimcilik, lüks bir yat yenileme şirketi olan Blu Emme Yachts’tan geldi. Blu Emme, girişimcilik deneyimi farklı sektörleri kapsayan bir aile olan Mercuri kardeşler tarafından 2013 yılında kuruldu.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Haberler