Haberler

İngiliz marina grubu bu hafta İngiltere’deki marinalarını yeniden açacak

0

Dean & Reddyhoff ve Quay Marinas’ın yeni markası “Boatfolk” olmuştu.

İngiltere’de Dean & Reddyhoff ve Quay Marinas’ı bir araya getiren yeni marka olan Boatfolk, ülkedeki seyahat ve eğlence kısıtlamalarının gevşemesinin ardından İngiltere’deki marinalarını yeniden açmaya başlayacak.

Boatfolk yöneticis Michael Prideaux yaptığı açıklamada, “4 Mayıs’tan bu yana, tersanelerimizin aşamalı olarak yeniden açılmasını izliyoruz ve müşterileri yat limanına geri getirmeye hazırlıklı olarak tekneleri korumak için çalışanlara kontrollü erişim sağlıyoruz. Hükümetin son tavsiyelerini takiben, 13 Mayıs Çarşamba gününden itibaren marinalarımızın yeniden açılmasına başlayacağız. Elbette birincil odak noktamız olan ekiplerimizi ve müşterilerimizi güvende tutmak için gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Bununla birlikte, tekne sahiplerimizi tekrar teknelerine ve tekrardan denize sokmakta kararlıyız.” Dedi.

Boatfolk, yeni adını ve markasını resmen duyurdu ve insanlara yeni yerler ve deneyimlere odaklanmalarını sağlayarak, sahil destinasyonları için yeni bir vizyon getirdi.

Prideaux ayrıca, “Teknecilik, sosyal mesafeyi korurken güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilen harika bir açık hava etkinliği ve tekne halkının marina ekipleri, İngiltere’deki inanılmaz sadık müşterilerimizi bu hafta geri kazanmak için sabırsızlanıyoruz. Ayrıca güvenli ortam sağlandığında İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda’daki marinalarımızı da açmayı dört gözle bekliyoruz.” dedi.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Haberler