Etkinlik & Fuar

Koronavirus’den etkilenen süperyat etkinlikleri

0

Devam eden koronavirüs salgını planlanan süperyat etkinliklerinin iptaline veya ertelenmesine yol açtı.

Swan European Regatta

Son gelen haberlere göre 7-13 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek olan Swan European Yarışı, 2021’e ertelendi.

İlk Belirlenen Tarih: 18-23 Haziran

Yetkililer tarafından yapılan açıklamada, “Bu yılki etkinlikte 100’den fazla yatın ve 31’in zaten kayıtlı olması nedeniyle Nautor ve Turku’nun birlikte etkinliği 2021 Yazına ertelemeye karar vermelerinin nedeni olarak bu etkinliği şimdiye kadarki en iyi koşulda gerçekleştirme ihtiyacı hissettiklerini ve bu anın doğru zaman olmadığını ve kesinlikle gelecek yıl Swan Ruhu’nuzu doğru bir şekilde kutlayacaklarını söylediler. ” Denildi.

Palm Beach International Boat Show

Haberlere göre başlangıçta 14-17 Mayıs tarihine ertelenen Palm Beach Uluslararası Tekne Fuarı, bir sonraki duyuruya karara kadar ileri bir tarih belirlenmek üzere ertelendi.

İlk Belirlenen Tarih: 26-29 Mart

Yetkililer tarafından yapılan açıklamada, ” “Bu hafta Vali tarafından ortaya konan eyalet çapındaki karantinanın ardından, Palm Beach Uluslararası Tekne Fuarı bir sonraki duyuruya kadar ertelendi. Coronavirus (COVID-19) ile ilgili son gelişmeleri ve etkinlik tarihi ve statüsü, sonuç olarak ne yazık ki güncel şartlar altında belirsiz kalıyor.” Denildi.

Venice Boat Show

Son gelen haberlere göre 18-23 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan Venedik Boat Show 2020 için iptal edildi.

İlk Belirlenen Tarih: 18-23 Haziran

Yetkililer tarafından yapılan açıklamada, “Covid-19 salgınının devam etmesi ve dünyadaki tüm ülkelerin uluslararası seyahati engellemek için benimsediği son tedbirler nedeniyle, etkinliği 2021 yılına ertelemeye karar verildi.” Denildi.

Superyacht Cup Palma

Son gelen haberlere göre 17-20 Haziran’da gerçekleşecek Süper Yat Kupası Palma iptal edildi.

İlk Belirlenen Tarih: 17-20 Haziran

Yetkililer tarafından yapılan açıklamada, “Devam eden küresel Covid-19 salgını ışığında ve İspanyol hükümetinin önerileri doğrultusunda, bu yılki etkinliği iptal etmek için zor ama gerekli kararı aldık. Süper Yat Kupası Palma her zamankinden daha güçlü dönecek etkinliğin 25. yıldönümü için 2021’de geçici tarihler 23-26 Haziran 2021’dir.” Denildi.

America’s Cup World Series – Portsmouth

Son gelen haberlere göre 4-7 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan Amerika Kupası Dünya Serisi Portsmouth iptal edildi.

İlk Belirlenen Tarih: 4-7 Haziran

Yetkililer tarafından yapılan açıklamada, “Amerika Kupası Savunucusu, Emirates Yeni Zelanda Takımı ve yerel organizasyon yetkilisi ORIGIN Sports Group’un Emirates ACWS Portsmouth’un kaçınılmaz iptalini duyurmaktan büyük bir pişmanlık duyuyor. Bu karar kolaylıkla alınmadı ve şimdi tüm takımlara izin veriyor. Önümüzdeki aylarda Auckland’a taşınmaları için lojistik ve ACWS Auckland (17-20 Aralık), PRADA Kupası (15 Ocak – 22 Şubat) ve Prada tarafından sunulan Amerika Kupası Maçı (6-15 Mart). ” Denildi.

Amerika Kupası Dünya Serisi – Sardunya

Son gelen haberlere göre 23-26 Nisan tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan Amerika Kupası Dünya Serisi Sardunya iptal edildi.

İlk Belirlenen Tarih: 23-26 Nisan

Yetkililer tarafından yapılan açıklamada, “Panel, Coronavirus pandemisi ve hükümet tarafından uygulanan kısıtlayıcı önlemler nedeniyle, ACWS Sardunya – Cagliari etkinliğinin 23-26 Nisan 2020 tarihlerinde yapılmasının objektif olarak imkansız hale geldiğine karar verdi ve etkinliği iptal etti. ACWS Sardinya-Cagliari’nin tarih değişikliğini kabul etmeye hazır olmadığından, etkinlik şimdilik belirsiz süreyle iptal edildi.” Denildi.

Singapore Yacht Show

Son gelen haberlere göre 19-22 Mart tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan Singapur Yat Fuarı, 2020 Ekim tarihine ertelendi.

İlk Belirlenen Tarih: 19-22 Mart

Yeni tarih: 15-18 Ekim

Yetkililer tarafından yapılan açıklamada, “Singapur Yacht Show organizasyon ekibi, yeniden planlanan SYS 2020 için en uygun yeni tarihleri ​​belirlemek üzere son birkaç hafta boyunca katılımcıları ve etkinlik ortaklarıyla yakın işbirliği içinde çalışıyor ve nihayet Asya’nın 10. Yıldönümü baskısının en önemli tekne şovu 15-18 Ekim 2020 – katılımcıların büyük çoğunluğunun tercih ettiği tarihler – tamamen yeniden tasarlanmış ve yenilenmiş ONE ° 15 Marina Sentosa Koyu’nda gerçekleşecek.” Denildi.

Monaco Grand Prix

Son gelen haberlere göre Yatçılık takviminde öne çıkan Monaco Grand Prix’i ertelendi.

İlk Belirlenen Tarih: 21-24 Mayıs

Yetkililer tarafından yapılan açıklamada, “Küresel olarak COVID-19 durumunun devam eden ve yayılım gösteren yapısı nedeniyle, Formula 1, FIA ve üç destekçi, seyahat eden personelin, şampiyona katılımcılarının ve taraftarlarının sağlık ve güvenliğini sağlama kararı aldılar Bu da bizim birincil kaygımız olmaya devam ediyor. Formula 1 ve FIA, durumu izlemek için etkilenen destekçilerle ve yerel yetkililerle yakın çalışmaya ve durumun iyileşmesi durumunda yılın herhangi bir Grand Prix’si için potansiyel alternatif tarihlerin uygulanabilirliğini incelemek için uygun zamanı almaya devam ediyor.” Denildi.

Monaco Yacht Show

Son gelen haberlere göre Monaco Yat Fuarı 23-25 ​​Eylül 2020 tarihleri ​​arasında planlandığı gibi devam edecek.

Yetkililer tarafından yapılan açıklamada, “Dünyadaki koronavirüs pandemisinin evrimi, her birimiz, bireyler ve şirketleri, hükümetlerimiz tarafından alınan güvenlik ve halk sağlığı önlemlerine tam olarak saygı duymaya itiyor. Monaco Hükümeti tarafından aksi tavsiye edilmedikçe ve salgının gelişimini takiben, bugüne kadar Monaco Yacht Show’un 23 Çarşamba ile 26 Eylül 2020 Cumartesi arasında Monaco’daki Port Hercule’de gerçekleştireceğini teyit ediyoruz.” Denildi.

Dubai Boat Show

Son gelen haberlere göre Dubai Boat Show 10-14 Mart ve 24-28 Kasım 2020 tarihleri arasına ertelendi ve Dubai Limanı’nda gerçekleştirilecek.

İlk Belirlenen Tarih: 10-14 Mart

Yeni tarih: 24-28 Kasım

Yetkililer tarafından yapılan açıklamada, “BAE seyahat için tamamen güvende olsa ve en katı tıbbi ve hijyen protokollerini uygulamaya koymuş olsa da, bazı özel şovlar için etkinliğin gerçekleştiremeyen önemli katılımcıların büyük çoğunluğunun tamamen farkındayız. “kendi ülkelerindeki kısıtlamalar nedeniyle seyahat durumu kısıtlanmış durumda”. Denildi.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar