Haberler

Luna Rossa Prada Pirelli, Cagliari’de koronavirüse karşı savaşıyor

0

Cagliari Belediyesi yönetimi, Santissima Trinità hastanesinin operatörlerinin, bu çok hassas durum sürecinde çalışmalarında korunmalarına yardımcı olmak için koruyucu vizör ihtiyacı olan bazı operatörlerinin talebini hemen kabul etti.

Belediye başkanı Truzzu, pirelli takımının elinde kalkanları olup olmadığını veya çok kısa sürede üretip üretemeyeceğini kontrol etmek için Luna Rossa Prada Pirelli yönetimiyle bizzat temasa geçti.

Olağanüstü bir işbirliği ruhu ile ekip teknisyenleri hemen çalışmaya başladılar ve mevcut tüm malzemelerle yerel hastanelerin sağlık profesyonellerine teslim edilen 50 adet yüz kalkanı ürettiler.

Takım kaptanı ve direktörü Max Sirena: “Belediye bizi aradığında yerel hastaneleri desteklememizi istediğinde, kaynaklarımızı hemen etkinleştirdik. Covid-19 hastalarının bakım ve yardımına katılan doktorlar ve hastane personeli için 50’den fazla yüz kalkanı ürettik, tüm ekip, ekipmanları üreten sahil ekibinin çalışanlarından lojistik detaylarını denetleyen ofis personeline kadar çalıştı. Her gün bu zor mücadelenin üstesinden gelmek için mutlak çabalarını veren ekibimize şükran duyuyoruz.” dedi.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Haberler