Haberler

Maryland Tekne Mağazaları Maske ve Eldiven bağışı yaptı

0

Tekne mağazaları, zımparalama, fiberglaslama ve finisaj yaparken çok sayıda maske ve eldiven kullanıyor, ancak Maryland merkezli iki tekne mağazası COVID-19 salgınıyla savaşmak için her iki malzemedende binlerce sayıda bağışta bulundu.

Carolina Skiffs ve diğer motorlu teknelerin bayisi Pasadena Boat Works, Maryland Sağlık Bakanlığı’na 14.000 adet N95 solunum maskesi bağışladı.

Özel bir balıkçı teknesi üreticisi olan Weaver Boat Works, Pasadena Boat Works hakkındaki hikayeyi gördü ve kendi tekne mağazası çalışanları tarafından giyilen 7.000 adet N95 solunum maskesini kendi tedarikçilerine gönderen Anne Arundel County’ye bağışladı.

Pasadena Boat Works sahibi Rick Levin, çocuk kanseri hastaları için eğlenceli desenli vantilatör maskeleri oluşturan bir vakıfa daha önceden üye olması nedeniyle maskelere sahipti. Weaver Boat Work çalışanları, tek kullanımlık N95 solunum maskeleri yerine yeniden kullanılabilir maskeler kullanabileceklerine karar verdiler ve ayrıca tipik olarak epoksi uygulamak için kullanılan 1.050 kutu nitril eldivenden vazgeçtiler.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Haberler