Haberler

MB92 Group, La Ciotat ve Barselona tesislerini yeniden açıyor

0

MB92 Group, La Ciotat ve Barselona’daki tesislerinin yeniden açılacağını duyurdu.

Çalışmalar 14 Nisan’da yeniden başladı ve tersanede çalışan insan sayısını sınırlayan “katı prosedürler” altında sınırlandırılıp, belirlenecek. İnsanların tüm sahadaki hareketleri de ayrıca kontrol ediliyor.

Alınan kararlarda, Fransa ve İspanya’da koronavirüs salgınının hafiflemesinin işaretleri takip ediliyor. MB92, üretimi 16 Mart’ta askıya almıştı.

Şirketin İcra kurulu başkanı Pepe García-Aubert, “İnsanların tesislerimize girip çıkması ve Avrupa’daki artan vaka sayısı göz önüne alındığında, MB92 Grubu, özellikle herkesin sağlığını korumak için mümkün olduğunca ihtiyatlıydı ve o sırada yeterli kişisel koruyucu ekipmanın (KKD) azalmış olması da kararın alınmasında etkili oldu” Dedi.

MB92 yetkilileri, o zamandan beri tekrar çalışmaya başlamak için yeterli kişisel koruma ekipmanı (KKD) tedarik ettiğini söyledi.

Şirket, tesislerde çalışan personel arasındaki teması azaltmak için önlemler getirdiğini de sözlerine ekledi. Ofis personeli ise sosyal mesafeyi korumak için evden çalışmaya devam ediyor.

García-Aubert yapmış olduğu açıklamalarına şu sözlerle devam etti: “Her zaman zor durumlara uyum sağlama ve müşterilerimiz için çözüm bulma yeteneğimizin başarımızın anahtarlarından biri olduğuna inandık. Bugün bu kalite sayesinde bu krizi aşacağız ve bunun sonucunda daha güçlü olacağız.”

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Haberler