Haberler

Miami-Dade, teknelerinde yaşayan insanlar için marina önlemleri aldı

0

Miami-Dade İlçe Belediye Başkanı Carlos Gimenez, ilçe parklarındaki tüm tekne rampalarının ve marinaların bir sonraki duyuruya kadar kapanacağını ve Miami-Dade Polisinin grup partilerini denizden uzak tutmak için uygulamaları hızlandıracağını duyurdu.

İlçedeki tüm marinaları, denizcilik mağazalarını, tekne rampalarını ve yakıt rıhtımlarını kapattı ve Miami-Dade polisini herhangi bir partiyi kapatmak için suya gönderdi. Yaptığı tek istisna ticari balıkçılık operasyonlarıydı.

Yeni talimatlar altında, marinalar, tekne rampaları, yakıt rıhtımları ve tedarik mağazaları, gemilerde yaşayanlar, gemilerini sudan uzaklaştıran veya “acil bakım” yapan kişilere ve gemilerindeki uluslararası seyahatlerden dönenlere açık kalabilecek.

Gimenez ayrıca Matheson Hamak ve Black Point gibi ilçe sahiplerine ait yat limanlarından feragat etti. Bu feragat ile ticari balıkçılıkla uğraşan ve ticari balıkçılıkla bağlantılı devlet tuzlu su balıkçılığı lisansı olan herkes tarafından ilçe marinalarının kullanılmasına izin verildi.

Haber Video Linki: https://www.miamiherald.com/news/coronavirus/article241412671.html

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Haberler