Etkinlik & Fuar

Monaco Yacht Show 2020 hazırlıkları devam ediyor

0

COVID-19 salgınının etkisi tüm dünyada ve her düzeyde hissedilmekte; gezegenin nüfusunu korumak mutlak öncelik haline gelmiş durumda.

Bu benzeri görülmemiş durum, ulusal sanayileri etkilemekte ve yatçılık endüstrisinde kayda değer yansımaları olmakta.

Organizatörler Monaco Yacht Show’un iş, satış ve pazarlamasını büyütmek için her yıl katılan şirketlerin stratejik öneminin tamamen farkındalar.

Monaco Yacht Show, lüks yat endüstrisinin çeşitli sektörlerine ürünlerini, hizmetlerini ve yeniliklerini sergileme fırsatı sunuyor. Örneğin tersaneler ve yatçılık brokerleri, lüks yatlar dünyasını keşfetmeye meraklı müşterileri süper yatlarına davet edebilme imkanını buluyorlar.

Monaco, her yıl ortalama 49 metre uzunluğa sahip yüzün üzerinde tekneye sahip dünyanın en büyük süperyat gösterisini gerçekleştiriyor.

Diğer tüm organizasyonlar gibi Monaco Yacht Show, önümüzdeki aylarda dünya çapında daha sağlıklı ve daha istikrarlı bir durum umuduyla salgının nasıl geliştiğini yakından takip ediyor.

Monaco Yacht Show’daki katılımcıların sağlığını korumak için, Monako hükümeti ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından salgının Eylül 2020’ye kadar nasıl geliştiğini yansıtan yönergeler uygulanacak.

2020 Monaco Yacht Show, muhtemelen lüks yat endüstrisindeki oyuncuları bir araya getirmenin, özel müşterileri şu anki ve gelecekteki pazar trendlerini tartışmak üzere buluşturmanın ve otantik süperyat deneyiminin birlikte bulunacağı bir yat şov ziyaretini bizlere sunacak.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar