Etkinlik & Fuar

Monaco Yacht Show bu sene kar amacı gütmeyen bir organizasyon olacak

0

Mayıs ayının başlarında yaptığımız haberde Monaco Yacht Show için planlamaların devam ettiğini, tarih ve yapılma durumu konusunda net bir karar olmamasına rağmen bütün planların yapılacakmış gibi ilerlediğini belirtmiştik.

Monaco Yacht Show için yönetimden yeni bir açıklama geldi. Bu yıl 30. kez düzenlenecek olan Monaco Yacht Show’un, bu sene kar amacı gütmeyen bir etkinlik olarak düzenleneceği açıklandı. Koronavirüs pandemisi sebebiyle tüm dünyada sektörün zarar gördüğünü düşünen MYS yetkilileri, bu sebeple sektörün yaralarını sarmasına küçük bir katkı olarak kar amacı güdülmeyeceği belirtildi.

Katılmak isteyen firmalarla ilgili daha detaylı bilgilerin önümüzdeki haftalarda açıklanacağının altı çizildi. Markasını, oluşumunu tanıtmak isteyenler, MYS ekibine başvurarak etkinlikte yer alabilecekler. Tasarımcı, üretici ve müşterilerin bir araya gelerek fikirlerini paylaşması, sektörün yeniden güzel günlerine ulaşması için bu kararın alındığı belirtiliyor.

Monaco Yacht Show 2020’nin her zamanki yeri olan Port Hercule’de 23-26 Eylül 2020 tarihleri arasında düzenleneceği de resmi olarak açıklandı. Tüm etkinliğin sağlık ve güvenlik kuralları çerçevesinde yapılacağı ve önlemlerin alınacağı da belirtiliyor. Hijyen konusunda çok önemli önlemler alınacakmış.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar