Haberler

MSC gemilerine bilet alanlar Dubai Expo 2020’yi de ücretsiz ziyaret edebilecek

0

Dubai’de gerçekleşecek olan Expo 2020 Dünya fuarı sırasında, MSC Cruises’in Körfez’de bulunan gemileri MSC Lirica ve MSC Seaview’un misafirleri, Dünya Harikası Şova tanıklık etme fırsatını bulacaklar.

Dünya çapında 25 milyon ziyaretçisi beklenen Expo 2020 Dubai fuarı; bugüne dek Arap Emirlikleri’nde gerçekleştirilen en büyük etkinlik olacak. “Bağlantılı Zihinler, Geleceği Yaratır” teması ile yola çıkılan etkinlik, kişilerin ve fikirlerin benzersiz şekillerde bir araya gelmesi ile yeniliğin ve gelişimin ortaya çıkış macerasını anlatacak.

192 ülkenin katılımı ile Expo 2020, şimdiye kadarki en kapsamlı uluslararası Dünya Fuarı olacak. Yeni gastronomik lezzetleri, çeşitli eğlenceleri ve benzersiz gösterileri tek bir destinasyonda deneyimleyebilirsiniz. İster eğlence dolu etkinliklere, ister mimariye ya da ister gurme lezzetlere meraklı olun, hiç fark etmez; Expo’ da herkese yer var!

MSC Lirica, 2020 kış sezonunda Dubai’den her Pazar günü 7 gecelik seyahatlerle, Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dhabi’ye, çarpıcı Sir Bani Yas Adası’na ve Muscat Umman’a uğrayarak Dubai’ye geri dönecek.

Expo 2020’ye katılım ücreti, MSC Lirica rezervasyonu yaptıran misafirlerin tur ücretine dahil olacak. Misafirler bu etkinlikte, Dubai limanından ücretsiz gidiş dönüş transferi ve  üç ülke işbirliğinde hazırlanan eğlence çadırına “akıllı sıra” kuponu ile ulaşma ayrıcalığından yararlanacaklar. Böylece Expo 2020’nin sunduğu fırsatları tümüyle keşfetmek için bolca vakit bulacaklar.

Ayrıca MSC Seaview gemisi de 2020 kış mevsimi boyunca Körfez’e demir atacak ve misafirler Expo 2020 giriş bileti ve kara transfer paketlerini önceden veya gemide satın alabilecekler. Gemi Cumartesi günleri Dubai’den başlayarak, Abu Dabi, Sir Bani Yas Adası, Bahreyn ve Doha’ya açılacak ve tekrar Dubai’ye dönmeden önce, Cuma günleri Expo Ziyaret edilecek.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Haberler