Etkinlik & Fuar

Okyanus canlılarını tekne ile keşfedin

0

SEA LIFE İstanbul, misafirlerini su altı dünyasını çok daha yakından görebilecekleri Cam Tabanlı Keşif Teknesi ile seyre davet ediyor. Su altı dünyasını eğlenerek keşfetmeyi sağlayacak, yepyeni bir deneyim sunan Cam Tabanlı Keşif Teknesi’nde ziyaretçiler, Avrupa’nın en büyük yeşil deniz kaplumbağası Iggy, Türkiye’nin en büyük iki köpek balığı Derin ve Crin, farklı türlerdeki düzinelerde köpek balığı ve vatoz üzerinde tekne ile gezebilecek ve su altı canlılarına çok daha yakın olabilecek. Arzu eden ziyaretçiler, beslenme eldivenlerini giyerek tüm bu canlıları besleme deneyimini yaşayabilecek; teknede bulunan uzman ekipten su altında gördükleri canlılar hakkında detaylı bilgi edinebilecekler. 

SEA LIFE İstanbul’da her gün 14:00-16:00 saatleri arasında, 4 sefer yapacak olan Cam Tabanlı Keşif Teknesi’nin seyir süresi 20 dakika olacak. Bu büyüleyici deneyimi daha da renklendirmek isteyenlere keşif turu boyunca korsan şapkası, korsan bandı gibi aksesuarlar da verilecek; su altı canlılarına sadece bir cam mesafesinde eğlenceli fotoğraflar çekmek ise ziyaretçilerin hayal gücüne kalacak. 

Cam Tabanlı Keşif Teknesi biletleri, SEA LIFE İstanbul gişelerinden, eğlence merkezine giriş dahil kişi başı 129 TL’den satın alınabilecek. 5 yaşından küçüklerin katılamadığı, can yeleği giyme zorunluluğu bulunan, 6 kişi kapasiteli teknenin dünyadaki diğer iki örneği SEA LIFE Bangkok ile SEA LIFE Sydney’de bulunuyor. SEA LIFE İstanbul’daki Cam Tabanlı Keşif Teknesi, Avrupa’daki tüm SEA LIFE’lar içinde ilk ve tek olma özelliğini taşıyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar