Etkinlik & Fuar

Palm Beach International Boat Show süresiz bir tarihe ertelendi

0

Koronavirüs (COVID-19) salgını tüm dünyadaki etkinlikleri etkilemeye devam ediyor. Amerika’nın Florida eyaletinde düzenlenen Palm Beach International da bundan nasibini alan etkinlikler arasındaki yerini aldı.

Palm Beach International Boat Show yönetimi, bu sene bünyesine süper yat sergi alanını ekleyerek fuarı ve ziyaretçi sayısını büyütmeyi planlıyordu. Ancak koronavirüs salgını sebebiyle Mart olan etkinlik tarihi önce ertelenmiş, ardından da yeni tarih olarak 14-17 Mayıs 2020 tarihinin belirlendiği açıklanmıştı.

Etkinliğin haberini yaptığımız Mart ayında Amerika’ya henüz yayılmaya başlayan koronavirüsün ülkedeki yüksek etkinliği sebebiyle fuar yönetimi bir kez daha olağanüstü toplantı yaparak erteleme kararı aldıklarını açıkladı.

Yapılan açıklamada hükümetin evde kal çağrılarına uyarak 14-17 Mayıs olan fuar tarihlerini şimdilik süresiz olarak ertelediklerini ve evde kalınması gerektiğini belirtilirken, yeni bir tarih belirlenmesi adına ilk toplantının 17 Nisan’da gerçekleştirileceği de söylendi. Ancak yaz ortası ya da yaz sonundan önce hiçbir etkinliğin yapılamama ihtimalinden dolayı fuar uzun süreli bir ertelemeye uğrayabilir ya da seneye ertelenebilir.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar