HaberlerVideo

Rhode Island şirketi “Kinder” pandemi döneminde hastanelere destek veriyor

0

Rhode Island merkezli Bristol’daki Kinder Industries Inc. 23 yıldır tekne koruma brandaları ve tekne muhafazaları üretmekte. Şimdi ise koronavirüs salgınının ortasındaki şirket, yüz koruma kalkanları yaparak hastanelere ve ihtiyacı olan sağlık çalışanlarına destek olmak için üretim şeklini değiştiriyor.

Şirket, Lifespan ve SouthCoast Health ile ortak çalışıyor ve hedefleri başın etrafına sarılarak koruma sağlayan 18.000 yüz kalkanı üretmek. Ayrıca maske üretimi de sağlıyorlar fakat şu anda kalkan üretimine odaklanmış durumdalar.

Kinder şirketi sahibi Philip Kinder yaptığı açıklamada “Şu anda günde yaklaşık 1,100 adet koruma kalkanı üretiyoruz ve daha iyisini yapabileceğimizi biliyorum. Bir şeyleri gerçekleştirmek ve Amerika’da bir şeyler yapmak için günlük olarak yapmamız gereken şey bu, çünkü bunu yapabiliriz.” Dedi.

Kinder’e göre, müşteriler gerekli tüm malzemelerin satın alınmasına yardımcı oldu ve nakliye için ödeme yaptılar ve siparişin yaklaşık iki hafta içinde tamamlanmasını bekliyorlar ve gelen ek siparişleri memnuniyetle yetiştireceklerini açıkladılar.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Haberler