Etkinlik & FuarYelken

Rixos geleneksel yelken yarışlarının 7’ncisi düzenlendi

0

 BU yıl 7’ncisi düzenlenen Rixos Sailing Cup, 8-11 Kasım tarihleri arasında Rixos Premium Göcek’te, ‘Dostluk Kazansın’ sloganı ile yelkensever ile buluştu.

Yerli ve yabancı birçok sporcunun yarıştığı organizasyonda, takımlar hakem komitesinin verdiği rota üzerinde kıyasıya yarıştı. Huzurlu doğaya sahip Göcek koylarında, dostluk ve centilmenlik içerisinde devam eden yarışlar, kıyasıya rekabetin yanı sıra keyifli anlara da sahne oldu.

Her yarış gününün ardından Rixos Premium Göcek’te buluşan takımlar, sokak lezzetleri ve barbekü partisi ile günün yorgunluğunu atarken, The Nox Stage’de sahne alan konserlerle de keyifli zaman geçirdi. Üç ayrı rota ve yarışma gününün ardından, her kategoride ilk üçe giren takımlara ödülleri, son gün gerçekleştirilen ödül töreni ile verildi.

Rixos Premium Göcek Genel Müdürü Semih Elbaba ve sponsor markaların temsilcilerinin elinden ödüllerini alan yarışmacılar, ödül töreni sonrasında kapanış partisinde doyasıya eğlendi. Birbirinden çekişmeli yarışlar ve eğlenceli aktivitelerin ardından, 7’nci Rixos Sailing Cup, ödül töreni ve kapanış partisi ile sona erdi.

Kaynak: DHA

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar