Haberler

Safe Harbor Newport Tersanesi iskelesi kuzeye seyahat eden yatlara hizmet verecek

0

Rhode Island’ın kalbinde yer alan Newport Tersanesi düzenli olarak 200 feet’ten fazla ve bazen 300 feet’e kadar olan teknelere hizmet vermekte. 500 tona kadar taşıma kapasitesi ile tesis, Amerika’nın önde gelen süper yat onarım ve yenileme tesislerinden birine ev sahipliği yapmakta. Tam hizmet veren marina aynı zamanda popüler “Belle’s Café” sine ev sahipliği yapmakta ve yıl boyunca sayısız etkinliğe ev sahipliği yapmakta.

Belle’s Café

Birçok tekne yaz boyunca kuzeye doğru yola çıkacak ve Safe Harbor Newport Tersanesi rıhtımı bu ziyaretçilere açık olacak ve demirleme alanı mevcut tutulacak. Safe Harbor ekibi şu an için uzaktan çalışıyor ve herkesin ofisinde yeniden toplanması için güvenli ortam oluşana kadar kadar bu şekilde çalışılmaya devam edilecek.

Rıhtım ihtiyacı olan yatların Rıhtım Ofisi ile temasa geçmeleri ve uygunluk, ücretler ve yaklaşım talimatlarıyla ilgili zamanında geri dönüş sağlamaları gerekiyor.

COVID-19’a cevap olarak Safe Harbor Newport Tersanesi, tüm federal, eyalet ve yerel yönergelere tam olarak ortak işbirliği yapmak için politikalarını ve uygulamalarını değiştirmeye devam edecek. Ofislerini ve tekne mağazalarını yaya trafiğine kapattılar ve hem üyeleri hem de personeli korumak için güvenlik prosedürlerini arttırmış durumdalar.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Haberler