Etkinlik & Fuar

SEABOB F5 SR, Boat Show’da tanıtılıyor

0

SEABOB F5 SR, SEABOB F5 serisinin en yüksek performanslı modelini oluşturuyor. SEABOB F5 SR’nin E-Jet Güç Sistemi, 745 Newton ile yüksek bir itme kuvveti üretiyor. Bu motor gücü, 7 kademeli olarak devreye alınabiliyor.

Alt viteslerde suda yavaşça dolaşabilme imkanı mevcut. Üst vites kademelerinde ise F5 SR’nin sudaki yüksek ve etkileyici itme kuvvetini hissedebilir ve doyasıya yaşayabilirsiniz. SEABOB F5 SR, güçlü motor performansının yanı sıra kaliteli bir özel donanıma da sahip.

Standart donanım olarak iki entegre kamera, dahili bir kayıt sistemi ve bir WLAN aktarım modülü içeren bir SEABOB kamera sistemine sahiptir. Ayrıca SEABOB F5 SR seride kaliteli krom paketi ile donatılmış. SEABOB F5 SR ayrıca, sürüş sağlamlığı sağlayan iki arka yüzgece sahip. Bunlar, dalışlarda manevra kabiliyetini arttırıyor ve sportif görünümü vurguluyor.

Su altında kayıt sağlayan SEABOB entegre kamera teknolojisi isteğe bağlı olarak kullanılabiliyor. Bu teknoloji su altında ve seyir halinde full-HD kamera kaydı sağlıyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar