Haberler

Sleipner, İtalya’da yeni dağıtım merkezi açacak

0

Norveçli tekne motoru üreticisi, 1 Eylül’den itibaren Side-Power ürünleri için fabrikadan doğrudan dağıtım sağlayacak

Norveçli dengeleyici ve itici üreticisi Sleipner, 1 Eylül’den itibaren Frederico Verona tarafından yönetilecek olan Viareggio’da kendi fabrikasından doğrudan ürün dağıtımı yapacağını açıkladı.

Şirket, İtalya’daki tekne yapımı ve satış sonrası müşterilerine 900 m2’lik depo ve eğitim tesisinden satış, servis ve satış sonrası destek için ofis desteği sunacak.

Bu arada SAIM, Sleipner’ın distribütörü olarak Ağustos ayının sonuna kadar satışa devam edecek ve tüm Side-Power siparişlerini yerine getirerek normal destek seviyesini sunacak. 1 Eylül’den itibaren siparişler doğrudan Sleipner İtalya’dan sağlanacak ve ürünler doğrudan depodan veya fabrikadan gönderilecek. Ayrıca şirket, Kuzey Avrupa’da yedi ülkede kendi iştiraklerini başarıyla işletmek konusunda geniş deneyime sahip durumda.

Sleipner’ın genel müdürü Ronny Skauen yaptığı açıklamada, “Bu hareketin, şirketin İtalyan yat üreticileriyle daha yakın çalışmasını sağlayacağını belirtti ve bu da Side-Power’ın önümüzdeki birkaç yıl içinde çok yeni teknolojilere dayanan birkaç ürünü piyasaya süreceği göz önüne alındığında özellikle yararlı olacak ve şirket ile yat üreticileri arasında hiç olmadığı kadar yakın bir işbirliği sağlayacak.” dedi.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Haberler