Haberler

Tüm dünyadaki IGY yat marinalarının COVID-19 önlemlerine göz atın

0

Geçtiğimiz gün paylaştığımız haberimizde Uluslararası Deniz Ticaret Odası (ICS) tarafından sunulan, denizcilerin göz atması gereken küresel liman haritalarını paylaşmıştık. Daha çok ticari anlamda limanları gösteren bu haritadan sonra şimdi de turistik anlamda kullanılan yat marinaları için bir liste yayınlandı.

Birçok kıtada 10’dan fazla marinası bulunan IGY Marina firması, COVID-19 krizi sebebiyle tüm marinalarında geçici önlemler aldı. Ülkelerin durumu sebebiyle tüm marinaların durumları ve hizmet alanları şu an için değişiklik gösteriyor.

Buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfadan, IGY Marina’nın sahip olduğu tüm yat marinalarındaki durumlara göz atabilir, hangi hizmetlerin verildiğini ya da ne zamana kadar durdurulduğunu görebilirsiniz.

Bazı ülkelerin spesifik olarak yatlar ve marinalar konusunda kısıtlamaları bulunurken, bazı ülkeler ise genel anlamda yasak getirdiği için yine marina sektörü de etkilenebiliyor. Ancak sektör bazın yasak olmadığı zaman firmalar ülkelerin sınırlamalarına göre işletmelerin devamlılığını sağlayabiliyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Haberler