Etkinlik & Fuar

Uluslararası Boat Show Tuzla deniz severleri 01-09 Ekim 2022 tarihlerinde buluşturacak

0

Via Fuarcılık’ın organize ettiği fuar; dünyada kendi marinasında fuar yapan tek fuar şirket olma avantajıyla hem katılımcılara hem de ziyaretçilere çok iddialı avantajlar sağlamaya devam ediyor.

Fuarda dünyaca ünlü markaların yeni tekne modelleri görülebilecek. Ziyaretçilerin sipariş verebilecekleri, aynı zamanda ekipman tarafında en yeni modelleri, kampanyalı ve özel fiyatlarla bulabilecekleri doğru adres olacak. Fuarda 250’ den fazla tekne sergilenecek. Bu tarihlere özel düzenlenecek olan etkinlikler de fuara renk katacak.

Tekne ekipman ve aksesuarlarında tüm yeniliklerin tanıtıldığı bir fuar katılımcıları bekliyor. Amatör denizcilik kulüpleri ve yelken kulüplerinin eğitimler verdiği, her bütçeye uygun tekne ve tekne ekipman yelpazesinin sunulacağı Boat Show Tuzla’ da daha bir çok etkinlik gerçekleştirilecek.

Deniz tutkunlarının heyecanla beklediği Uluslararası Boat Show Tuzla,  Viaport Marina’da düzenlenecek. Via Fuarcılık tarafından organize edilen Uluslararası Boat Show Tuzla’da boyları 5 metre ile 50 metre arasında değişen 250’ün üzerinde tekne deniz üzerinde görücüye çıkacak.  Yüzen mücevherler olarak tanımlanan ultra lüks mega yatlar, motor yatlar, katamaranlar, yelkenliler ve guletlerin, denizde konfordan vazgeçemeyenlerle buluşacağı Uluslararası Boat Show Tuzla’da, düşük bütçeyle deniz keyfini yaşamak isteyenler için de ekonomik tekneler de yer alacak.

Ödüllü tasarımların yanı sıra Türkiye’de ilk kez sergilenecek “Lansman Tekneleri” de Uluslararası Boat Show Tuzla’da yer alacak. Viaport Marina’nın ileri teknoloji sunan prestijli ve keyifli ortamında, gün boyu alışveriş, Tema park eğlencesi, Akvaryum macerası ve benzeri birçok etkinliği bir arada sunan Uluslararası Boat Show Tuzla Fuarı’nı keşfetmek için ziyaretçilere bir gün yetmeyecek. Beğendikleri tekneleri hemen deniz üzerinde test etme imkanı da sunmaktadır.

Uluslararası Boat Show Tuzla; üstün performanslı, şık dekorasyonlu dünyaca ünlü katamaran, megayat, motoryat ve yelkenlileri bir araya getirirken, İthal ve yerli üretim katamaran, megayat, yelkenli, motoryat markaları, tekne imalatı ekipmanları, hybrid teknolojinin teknelere uygulanması, her türlü tekne aksesuarları, şişme bot, iç ve dıştan takma motor markaları, yelken kulüpleri, su sporları malzeme ve ekipmanları, eğitim kurumları, charter firmaları, marinalar, konsepte uygun giysi marka ve üreticileri, sektörün ileri gelen kurum ve kuruluşlarının da yer aldığı büyük bir organizasyona ev sahipliği yapıyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar