Haberler

viravira ile Turkcell Platinum işbirliği duyuruldu

1

Türkiye’nin önde gelen tekne kiralama platformu viravira.co, Turkcell ile gerçekleştirmiş olduğu iş birliği kapsamında tüm tekne kiralamalarında geçerli olmak üzere yüzde 10 indirim kampanyasını hayata geçirdi. İş birliğinin detayları ve tekne tatiline artan ilgi hakkında konuşan viravira.co CEO’su Baran Yıldırım “Türkiye’nin alanında öncü markalarından Turkcell ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğini sürdürüyoruz. Hayata geçirdiğimiz iş birliği kapsamında Platinum’lulara tüm tekne kiralamalarında yüzde 10 indirim imkanı sağlıyoruz. Avrupa’nın önde gelen tekne kiralama pazaryeri ve deniz turizmi konusunda uzmanlaşmış dünyadaki sayılı online platformlardan biri olarak 41 ülkede 900’den fazla lokasyonda bulunan 11 bin kiralık tekneyi tatil severlerle buluşturuyoruz” dedi.

Kampanya katılım koşulları İndirimden faydalanabilmek için 31 Ekim tarihine kadar Turkcell Platinum mobil uygulamasında kişiye özel üretilen Platinum şifresinin viravira.co Güvenli Ödeme Sayfasındaki indirim kodu alanına girilmesi ve rezervasyonun gerçekleştirilmesi gerekiyor. Kullanıcılar detaylı bilgiye Platinum mobil uygulamasından ulaşabiliyor.

1 Yorum

  1. viravira.co “yat kiralama” denince akla gelen ilk firma. Turkcell’de Türkiye’nin en büyük operatörü iyi bir işbirliği olmuş.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Haberler