Etkinlik & Fuar

Yat sektörü, Uluslararası Boat Show Tuzla’da denize inmeye hazırlanıyor

0

Türkiye’nin deniz üzerindeki en büyük fuarı; Tuzla Boat Show altıncı kez kendi evi Viaport Marina Tuzla’da gerçeleşecek.

Uluslararası Boat Show Tuzla Deniz Fuarı, 02-10 Ekim 2021 tarihleri arasında Viaport Marina’da denizcilik sektörünün açık havada, deniz üzerinde en büyük buluşması olarak kapılarını açmaya hazırlanıyor.   

2022’in en özel tekne tasarımları, 2021’nin son avantajları ve ödüllü tasarımların yanı sıra sektörün en önemli markalarının dünyada ve Türkiye’de ilk kez sergilenecek lansman tekneleri Uluslararası Boat Show Tuzla Deniz Fuarında meraklıları ile buluşacak. Her bütçeye uygun fiyatlarda ve boyları 5 metre ile 40 metre arasında değişen 200’ün üzerinde tekneyi yeni sahipleri buluşturmak için kapılarını açacak. Toplam değeri 1 Milyar TL’yi geçen ultra lüks mega yatlar, motor yatlar, katamaranlar, yelkenliler ve Guletlerin, denize tutkun olanlar ve pandemi ile birlikte hayatımıza giren sosyal mesafe – izolasyon gerektiren yeni yaşam tarzını sürdürmek isteyenler ile teknede sağlıklı yaşam düsturundan vazgeçemeyenlerin buluşacağı Boat Show Tuzla Deniz Fuarı’nda, düşük bütçeyle deniz keyfini yaşamak isteyenler için ekonomik tekneler de yer alacak.

Fuar, motoryat, yelkenli, katamaran, lobster, trawler, sürat teknesi vb. yer alırken, ayrıca fuar marin ekipman ve aksesuar firmalarının katılımı ile, Viaport Marina Tuzla’nın lüks ve konforlu ortamında, Açık Hava Çarşısı, Korsan Adası Tema Parkı, ViaSea Akvaryum ve Aslan Park gibi eğlence merkezlerinin sunduğu çeşitlilik ve etkinliklerle, en üst düzeyde hijyen ve güven ortamında gerçekleşecek.

Türkiye’de ilk kez sergilenecek “Lansman Tekneler”, Türkiye tersanelerinde üretilen ultra lüks mega yatlar, ailelerin gözdesi katamaranlar, dünyanın en ünlü markalarının 2022 tasarımları ve ödüllü tekneler Uluslararası Boat Show Tuzla Deniz Fuarında ilk kez meraklılarıyla buluşacak.

Uluslararası Boat Show Tuzla Deniz Fuarı; üstün performanslı, şık dekorasyonlu dünyaca ünlü mega yat, motor yat ve yelkenlileri bir araya getirirken, İthal ve yerli üretim mega yat, yelkenli, motor yat markaları, tekne imalatı ekipmanları, her türlü tekne aksesuarları, şişme bot, iç ve dıştan takma motor markaları, yelken kulüpleri, su sporları malzeme ve ekipmanları, eğitim kurumları, charter ve broker firmaları, marinalar, konsepte uygun giysi marka ve üreticileri, sektörün ileri gelen kurum ve kuruluşlarının da yer aldığı büyük bir organizasyona ev sahipliği yapacak.

Fuarda yer alacak başlıca firmalardan bazıları ise; VisionF Yachting, Catalogic Catamaran, Deniz Yatçılık, Gena Yacht, Tez Marin, Top Leisure, Tur Marin, Trend Marin, Raymarine, Yener Tekne, Tendr Yacht, Yaren Yacht Design, BGS Marin, Bolger, Ace Kano, Alb Forex, Ariteks, Maren Robotics, By Sağlık Oktay Ünal, DDS İletişim, Yelkenli Yatçılık, Erke Marine, Özdemir Model, Sports Works, Mooble House.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar