Etkinlik & FuarVideo

Yeni nesil Sea-Doo Jetski modelleri CNR Avrasya Boat Show 2020’de tanıtıldı

0

Denizde yaşam için yeniden tasarlanan Sea-Doo modelleri sürüş şeklinize göre daha iyi denge ve daha fazla kullanılabilir depolama alanı ve kaliteli müzik sistemi gibi yeni özelliklerle birlikte geliyor.

Entegre su geçirmez bluetooth ses sistemi iki adet 50-wattlık hoparlör ile sürüş esnasında müzik dinleme imkanı sunuyor ayrıca motor kapalıyken ise 1 saate kadar müzik keyfi yaşamaya devam edebiliyorsunuz.

Sea-Doo ayrıca denge konusunda muazzam başarı sağlayan gövde yapısı sayesinde yüksek hızlarda ve park, dinlenme halinde stabil, sabit kalmayı başarıyor.

Alan konusunda ise Sea-Doo 3 kişiye kadar çıkarılabilen modüler koltuk ve büyük yüzme platformlu yeni tasarımıyla fark yaratıyor. Çıkarılabilir koltuğu alternatif olarak güneşlenme alanı olarak kullanabiliyorsunuz.

Akıllı depolama alanları ise kullanışlı ve fonksiyonel, benzin deposu, çanta, yada dondurucu gibi malzemeleriniz için tüm yeni modellerde yer ayrılmış. Büyük ön depolama alanı tamamen oturma pozisyonundan açılabiliyor.

Yakıt tüketiminde %15 tasarruf sağlaması dışında performans konusunda limitleri zorlayabiliyorsunuz 96 km/saatlik bir hıza sadece 3.6 saniyede ulaşabiliyor.    

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar