MotoryatVideo

Yeni PRESTIGE 420 Flybridge

0

Geniş ve aydınlık, keyifli ve yüksek performanslı Yeni PRESTIGE 420, markanın temel değerlerini yansıtırken bu boy bir tekne için inanılmaz bir denizde yaşam kalitesi sunuyor.

Teknenin cesur ve zarif hatları GARRONI Design imzası taşıyor. Bu model ağırlığın merkeze taşınmasıyla mükemmel denge sunan V-Drive sevk sistemine sahip. Bu etkili, yüksek performans çözümü benzersiz bir seyir deneyimi sağlıyor !

Yeni PRESTIGE 420 içeride de yaratıcılık ve zarafetini gösteriyor. Kaliteli işçilik ve malzemeler uyumlu ve davetkar bir atmosfer yaratıyor.

Yeni PRESTIGE 420; büyük bir PRESTIGE yatın tüm avantajlarını daha samimi bir boyuta indirgemiş. PRESTIGE tasarım ofisinin mükemmelleştirilmiş gövde tasarımı ve geniş iç hacimle, güvenli ve konforlu deniz yolculuğunu etkili bir biçimde birleştiriyor. Olağanüstü manevra yeteneği sunan bu boyuttaki bir tekneye IPS sistemi entegre etmek için ilk gereksinimleri ve isteği yansıtıyor.

Ana güvertedeki açık ve aydınlık alanı, ayrı girişlere sahip iki kamaranın çok özel alanlarıyla ustalıkla birleştirerek ergonomik ve düzenli bir atmosfer sunuyor.

Merdivenlerin her biri, 42 feet’lik teknelerde benzeri olmayan şekilde iki kamaraya ayrı ayrı özel erişim sağlamakta.

Teknik Özellikler

Tam Boy 13,06 m
Draft 1,10 m
Max Kişi 4
Yakıt Kapasitesi 1170L
Su Kapasitesi 330L
Seyir Hızı 22 nd
Motor Seçenekleri 2x Cummins 6.7

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Motoryat