Etkinlik & FuarHaberler

Azimut Cenova Uluslararası Boat Show 2022’de yer alacak

0

Cannes Yat Festivali’ndeki başarısının ardından Azimut, 22-27 Eylül 2022 tarihleri ​​arasında 62. Cenova Uluslararası Boat Show’a katılacak.

Made in Italy mükemmelliği ve prestiji ile eşanlamlı olan Cenova Boat Show, tersanenin yeni ürünleri arasındaki Grande 26M’i sergileyecek.

Azimut, günümüzün pazar lideri teknolojisi olan Pod tahrik sistemlerine inanan ilk marka oldu. Tersane, geçmiş deneyimlerinden yararlanarak Grande 26M için yeni Pod 4600 tahrik sistemini ZF ile ortaklaşa geliştirdi ve ilk kez yeni Grande serisi modele kurdu. Kapsamlı karbon fiber kullanımıyla elde edilen %30 daha hafif üst yapı ile birleştirilen sistem, en sık ayarlanan hızlarda aynı boyuttaki teknelere göre %20 daha düşük yakıt tüketimi sağlar. Sonuç olarak Grande 26M, markanın tüm serisindeki modellerin yarısı gibi Azimut’un Düşük Emisyonlu Yatlarından biridir.

Grande 26M, bu boyut kategorisinde yeni bir ölçüt belirleme ve bir mega yat ile aynı özellikleri sunma iddialı projenin sonucu oldu. Bu süperyat, ana güvertedeki tam boy tekne sahibi süiti dahil olmak üzere beş kabin ve süper yatlarda olduğu gibi mutlak mahremiyeti garanti etmek için pruvada yer alan bölmelere sahip misafir ve mürettebat için ayrı akışlar sayesinde elde edilmiştir.

Çarpıcı bir özellik, serinin amiral gemisi Grande Trideck tarafından piyasaya sunulan devrim niteliğindeki yeni konsept etrafında geliştirilen dikkat çekici Deck2Deck™ Terrace: su kenarından denize bakan bir terasdır. Deck2Deck™ Teras, kokpiti deniz ve gökyüzü arasında asılı geniş bir terasa dönüştürmek için katlanabilen kıç yatırmasının uzatılmasıyla elde ediliyor, bu da hem dinlenme alanı hem de yürüyüş masası bulunan bir yemek alanı olarak kullanılabiliyor.

Yatın dış tasarımı Alberto Mancini’nin kusursuz eli tarafından kaleme alınırken, iç mekanları Achille Salvagni tarafından tasarlandı.

Cenova Uluslararası Boat Show, Tersane tarafından inşa edilen diğer yatları da sergilemek için bir fırsat olacak: Magellano 66, S8, S6, Fly 60, Fly 53, Fly 50, Atlantis 45.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar