Etkinlik & FuarHaberler

Boat Show Tuzla Kara Fuarı 7 Mart’ta başlıyor

0

Boat Show Tuzla Kara Fuarı’nın üçüncüsü 7-15 Mart tarihleri arasında Viaport Marina Tuzla’da gerçekleşecek. Sektörün lider markalarının, en önemli yerli üreticilerin ve dünya devi yabancı markaların katılacağı fuarda bu yıl fiyatları 50bin – 100 Milyon TL arasında değişen 100’den fazla tekne sergilenecek. Boat Show Tuzla Kara Fuarı 30 bin metrekaresi kapalı, 35 bin metrekaresi deniz üstünde olmak üzere toplam 65 bin metrekarelik alanda düzenlenecek. Via fuarcılık yetkilileri, organizasyonu dünya üçüncülüğüne taşıyan Boat Show Tuzla Kara Fuarı’nda 2020’nin yeni tekne lansmanlarının da Düsseldorf’tan sonra ilk defa Viaport Marina Tuzla’da yapılacağını açıkladı. Ayrıca bu yıl karada sergilenen katamaran sayısının fazlalığına da dikkat çekiliyor. Yeni tekne sahibi olmak isteyenler, bütçesine göre seçenek arayanlar, teknesinin bakım ve onarımı ya da geliştirilmesi için son teknolojileri deneyimlemek isteyenler Boat Show Tuzla Kara Fuarı için Viaport Marina’da buluşacak.

EN UCUZ TEKNE 50 BİN TL, EN PAHALI TEKNE 120 MİLYON TL…

Boat Show Tuzla Kara Fuarı’nda bu yıl en ucuz tekne 50 bin TL, en pahalı tekne ise 120 Milyon TL’den satışa çıkacak. En düşük bütçeliden en özellikli tasarımlara, en iyi markalardan en iyi üreticilere uzanan katılımcı markalar, birçok farklı tekne tasarımını aynı anda hem karada hem denizde sergileyerek tekne almak isteyen ziyaretçilere her boyutta, her talebe uygun yeni tasarımlarını tanıtma imkanı bulacak. Boat Show Tuzla Kara Fuarı’nda 5 Metreden 50 Metreye kadar farklı tekne tiplerinin yanı sıra, deniz araçları, deniz ekipmanları ve aksesuarları, dalış ve balıkçılık ekipman ve aksesuarları, tekne bakım ve onarım sanayii de en yeni teknolojileri ile yer alacağı gibi, Türkiye’deki birçok marina da şimdiden fuarda yerini aldı. Yeni tekne sahibi olmak isteyenler, bütçesine göre seçenek arayanlar, teknesinin bakım ve onarımı ya da geliştirilmesi için son teknolojileri deneyimlemek isteyenler 07-15 Mart tarihleri arasında Boat Show Tuzla Kara Fuarı için Viaport Marina’da buluşacak. 2020’nin en yeni tasarımlarını Düsseldorf’dan sonra Boat Show Tuzla’da görücüye çıkaracak olan dünyaca ünlü markalar, Türkiye’nin en büyük yat üreticileri Boat Show Tuzla’da yerini aldı. Bu yıl, fuarın en pahalı teknelerini sergileyecek olan Deniz Yatçılık, Tezmarin, Gena Yacht, Sunseeker, B&C Marine, Atölye Kazaz Yatçılık, Aquamotor gibi sektörün liderleri de fuarda yer alıyor. Via Fuarcılık, düzenlediği tüm fuarlarda yerli ziyaretçinin yanı sıra sektörün hedefinde olan yabancı ziyaretçiler içinde kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek sektörü uluslararası alıcılarla buluşturuyor. 07-15 Mart tarihleri arasında düzenlenecek fuar için de Avrupa, Ortadoğu ülkeleri, Rusya, BDT Ülkelerine yönelik tanıtımlar gerçekleştiren Via Fuarcılık Ekibi, bu fuara ziyaretçilerin yanı sıra yatırımcıları da davet etti. Sektörün son yıllarda ki üretim kalitesinde ki başarı, fiyat avantajı ve tasarım alanında ki gelişmeleri izlemeleri için davet edilen yabancı yatırımcılar, fuara şimdiden büyük ilgi gösteriyor.

BOAT SHOW TUZLA’DA KAPALI ALAN 35 BİN M² YE ÇIKTI. ANADOLU YAKASININ TEK FUAR ALANI VIAPORT MARİNA TUZLA’DA…

Via Fuarcılık; Boat Show Tuzla Kara Fuarı’na, özel olarak üretilen ve “Mega Yapı” olarak adlandırılan 25 bin metrekarelik dev konstrüksiyon yapıyı Viaport Marina’ya kuruyor. Kapalı alanı 3 Hall’den oluşacak olan fuarda, denizde de tekneler sergilenebilecek. Tüm katılımcıların aynı salonda birbirine paralel şekilde daha görünür ve ulaşılır şekilde konumlanmasına olanak sağlayan bu “Mega Yapı”, bu yıl teknolojik olarak daha da geliştirildi ve Viaport Marina Expo Center da eklenerek 10.000 metre kare daha büyüyerek toplamda 35.000 metre kare ile Anadolu Yakasının ilk ve tek fuar alanı olarak yerini aldı. Ziyaretçilerin de tüm katılımcıları geçişli 3 ayrı salonda rahatlıkla ziyaret etmesine olanak sağlayan Mega Yapı, sergilenecek teknelerin de sıkıştırılmadan daha rahat sergilenmesine olanak tanıyor. Ölçüleriyle, Türkiye’de ki en geniş konstrüksüyon sistemi olan yapı, ısıtma-soğutma sistemi altyapısı ile her türlü hava koşuluna da hazırlıklı olarak tüm katılımcı ve ziyaretçileri ağırlayacak.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar