Etkinlik & FuarMotoryat

Cannes Yachting Festivali’nde ilk Capoforte modelinin dünya lansmanı yapılıyor

0

Cannes Yatçılık Festivali 2021’de Invictus Yacht, yeni SX200’ün Dünya’daki ilk lansmanının öncülüğünde İtalyan tersanesinin tüm modellerini gösterebilen bir dizi tekne sergiliyor.

Invictus Capoforte SX200

Yeni SX200, zarif estetik ve özenli ergonomik çalışma ile ayırt edilen 19 ila 28 fit (önceden X harfi altında gruplandırılmış) modelleri içeren, Capoforte koleksiyonunun ilk örneği ve bu sayede onları özellikle rahat etmekten çok çeşitli kullanım, dalgalar üzerinde sportif sürüş ve aile için uygun hale getiriyor. Invictus Capoforte SX200, işlevsellik ve eğlencenin bir sentezi. Sadece altı metrede yaşanabilir, kullanılabilir alanları yeniden yaratmayı başarmak karmaşık bir zorluktu ancak başarılı olduğu ortaya çıktı. Hepsi Invictus Yacht’ı her zaman farklı kılan geleneksel zarafetten ödün vermeden gerçekleştirilmiş. Teknede çok yönlülük en önemli öncelik. Pruva ve kıç alanları, ayrı ayrı veya tek bir geniş alan olarak yapılandırılarak güneşlenme veya dinlenme alanı olarak kullanılabiliyor. Ortadan ayrılmış bir konsola sahip yerleşim, bir ızgara için alan bırakarak pruva ve kıç arasında uygun bir doğrudan geçişe izin veriyor. Depolama, stili, özel kaplamaları ve coşkulu performansı tartışmasız bir şekilde sportif bir çağrıyı ileten tekneye daha fazla pratiklik katıyor.

Invictus Capoforte SX200’ün sportif doğası, tekneyi kolayca 30 knot’un üzerine çıkaran 150 hp dıştan takmalı motorla vurgulanırken, 20 knot, yakıt tasarruflu seyir için en iyi seçenektir. Bu performans, her türlü denizin üstesinden gelmeye hazır bir deniz gövdesi ile birleştiğinde, güvenli, hızlı ve konforlu bir teknenin en iyi garantisidir. Teknede donanım, Capoforte koleksiyonunun yenilikçi renklerini ve stillerini tanıtıyor: kokpit, dokuma deri efektine sahip yeni kumaşlarla geleneksel Invictus Yacht renklerini fildişi ve konyak ile doğrularken, konsol “Sunset Gold” (mat pembe altın) ile boyanmış. Konyak detaylarını eşleştirmek için, dört gövde rengi mevcut: Blue Whale, Personal White, Dark Shadow ve Attack Grey.

Cannes Yat Festivali 2021’de yedi model

Capoforte koleksiyonunun dört modeli Invictus Yacht standında hazır: SX200’e ek olarak CX240, CX270 ve SX280 var. Amiral gemisi TT460, GT370S ve GT320 suda sergileniyor.

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da göz atın:

Kategoriye Göz Atın: Etkinlik & Fuar